Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Koristite Service pack 1 ili Service pack 2

  1. #11
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano SP-2

    I ja na mom kompjuteru imam instaliran SP-2 , i nemam vecih problema sa njim . Jeste ponekad malo "musicav" , ali u sustini je odlican . Pa valjda je normalno da tako bude . Trebalo bi povremeno proveriti ima li sta novo za update , to preuzeti , i sve je OK . Sve ono sto vam se preporuci kao nadogradnja preuzmite i instalirajte i vas ce racunar funkcionisati kako valja . Pozdrav .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #12
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Pozdrav .

    Decko , normalno je to da novi filmovi sobom nose i nove kodeke .Dzabe ti sve ako o svom programu za Multimediju nevodis racuna i ne "kljukas" ga novim kodecima .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #13
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    sp2 super je nema problema bar ih ja nemam

  4. #14
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivke
    sp2 super je nema problema bar ih ja nemam
    Imam instaliran Windows HP Profesional , pa smatram da je logicno , da pratim sve ono sto izdaMicrosoft . Jedva cekam njihov Antivirus , jer smatram , da oni kao tvorci operativnog sistema , najbolje znaju koje on slabosti ima .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •