Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 66

Tema: Mozete li vi to biti ?

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Mozete li vi to biti ?

    Savrsena prijateljica muskarcu


    Vi ste zena koja se s muskarcima odlicno slaze. Idete s njima na pivo, u stanju ste da se smijete njihovim glupim salama, idete s njima i na utakmice ili gledati prenos na TV i, sve u svemu, oni smatraju da ste bas super drustvo. A nije da, uz sve to, i ne primjecuju da ste zensko, bar kad se o nekim stvarima radi: naime, kad imaju ljubavnih problema, obratice se vama za savjet, jer cete vi kao zensko bolje razumjeti o cemu se radi, nacin na koji njihova partnerka razmislja, i prije cete smisliti sta bi im bilo najbolje da ucine i kako da postupe.

    Sve ovo vam zvuci poznato? Onda znate i koliko problema zene kao vi imaju da nadju partnera. Jeste, primjecuju muskarci da ste zensko - onda kad imaju problema s nekom drugom zenom, pa zele vas savjet (i vase prijateljice vas obozavaju, jer ste najcesce u stanju da im date dobar savjet u vezi s tim kako muskarci razmisljaju i na sta ce dobro reagovati, kao i da im objasnite sta je on mislio kad je rekao to-i-to). Medjutim, da li vas primjecuju ka zenu s kojom bi oni zeljeli da budu? Ne. Mozda je doslo do nekog “ortackog seksa”, ali do ozbiljne veze, tesko. Dok tragate za muskarcem s kojim cete biti ili pokusavate da svom dobrom prijatelju stavite do znanja da vam se svidja i kao muskarac, a ne samo kao prijatelj, polako padate u ocajanje.

    Svjesne ste da bi djelimicno trebalo da modifikujete svoje ponasanje, ali niste bas sigurne kako. Ne zelite mnogo da se mijenjate - vi zaista uzivate u muskom drustvu i u opustenom prijateljskom odnosu koji imate s njima. Da i ne pominjemo super osjecaj nastao od toga sto, ako bilo ko samo pokusa nesto ruzno dok ste s prijateljima, svi oni skacu kao jedan u zelji da “na mjestu ubiju” onoga ko se usudio da vas uznemirava. Vi ste “njihova” i vas niko ne smije da dira - branice vas kao sto bi branili rodjenu sestru.
    Na vasu srecu, nije neophodno da se mnogo mijenjate da bi vas oni za koje to zelite primijetili kao zenu. Malo provokativnija i zenstvenija garderoba, malo sminke, malo promijenjeno drzanje... Vasi prijatelji bice zadivljeni. Mozda bi najbrze i najefektnije rjesenje bilo da upisete kurs za manekene - ne zato da biste se bavili manekenstvom, nego cete tako na jednom mjestu nauciti sve sto vam je neophodno da znate o sminkanju, drzanju tijela, nacinu kretanja, garderobi... Naravno, stecena znanja prilagodicete sopstvenom ukusu i sklonostima.

    Vi ste, zapravo, u odlicnoj poziciji, zbog svog prijateljstva s muskarcima i zbog sposobnosti da ih razumijete. Samo jos malo poradite na svojoj zenstvenijoj strani i vrlo brzo postacete im neodoljivi.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ej ja imam driga sa kojim idem na pivo,gledam utakmice smijem se njegovim glupim shalama.......ali me primjecuje naravno.....ono cak je pomalo i ljubomoran jer se mnooogi pale na mene,a on hoce mene samo za sebe..........veoma sam lijepa i popularna tako da mi nije problem.....sa njim.....
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  3. #3
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    veoma sam lijepa i popularna tako da mi nije problem.....sa njim.....

    "Tesko" njemu sa tobom .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #4
    Senior Member R!æ-ß3 avatar
    Datum registracije
    06.12.2005
    Lokacija
    Tu i tamo
    Poruke
    633

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Ej ja imam driga sa kojim idem na pivo,gledam utakmice smijem se njegovim glupim shalama.......ali me primjecuje naravno.....ono cak je pomalo i ljubomoran jer se mnooogi pale na mene,a on hoce mene samo za sebe..........veoma sam lijepa i popularna tako da mi nije problem.....sa njim.....
    ....vidimo se,kad se zagledamo....!!!

  5. #5
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kome bi bilo prijatno da je sa tobom i da gleda sve te pozudne poglede ostalih muskaraca koji te gutaju ocima ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #6
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    No Koment

  7. #7
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    To je cikino misljenje , koje vi mladi nemorate uvaziti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #8
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    hahhahaha shta je chudno ono shto sam napisala...........LOL.......
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  9. #9
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ne vredi mu nista , nego da pocne trenirati borilacke vestine .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #10
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Ej ja imam driga sa kojim idem na pivo,gledam utakmice smijem se njegovim glupim shalama.......ali me primjecuje naravno.....ono cak je pomalo i ljubomoran jer se mnooogi pale na mene,a on hoce mene samo za sebe..........veoma sam lijepa i popularna tako da mi nije problem.....sa njim.....
    Ovo sam ja napisala.................hahahhaha LOL
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •