Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Rezultati 61 do 66 od 66

Tema: Mozete li vi to biti ?

  1. #61
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    A sta to ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #62
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Koliko verujete u musko-zenska prijateljstva i dal kad-tad dolazi do emocije koje bi znacile nesto vise..jeste li imali iskustva s tim?

    Ja mislim da takva prijateljstva postoje sa onim ali...

    dakle sta vi mislite o tome?

  3. #63
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Pa postoi zasto da za meni je glupo mislenje ono nisko eh drug kako moze da ti bude drug akd te samo sa ocima vodi u krevet -ma TO JE GLUPO imam bas dobrih drugara sa koima mogu da podelim dosta stvari i da im se ispricam ,ma BILA SAM I NA UTAKMICU SNJIM hhahahahaa pa i MAKEDONIJA pobedila hrvatcku loll mislim jednom bila na stadion i dosta mi je,hahaha bas imam dosta drugova jos od mala se druzim sa muuskarcima znam da im je u mozak sva i svasta ali kad se pocet druziti stanu ti deo tebi i bas DRUGARI PRAVI --PA I MISLIM DA MI JE SUPER SNJIM,DRUZENJE zato sto KAO PRVO NEMAS KONKURENCIJU ,ono zensko i drugarica uvjek ti ljubomore na neki nacin a sa musko mi drustvo bas prija --I SVE ZAVISI I OD OSOBE NEMOZE DA TI SVAKO BUDE DRUG TO NARAVNO

  4. #64
    Senior Member kiki23 avatar
    Datum registracije
    20.08.2007
    Poruke
    2.562

    Podrazumevano

    Da,ja mislim da postoje musko-zenska priajteljstva.evo ja npr imam 2 super frenda i stvarno nikad nisam imala problema s time,niti je to islo ikako dalje,iako su bile situacije kad bi neke cure kojima se moj frend svidjao mislile da smo mi skupa,jer smo cesto izlazili i super se provodili,a pogotovo za ples za maturu,hahaha,al to se uvijek rjesavalo..a i decko mi nikad nije prigvorio zbog tih prijateljstava,jer zna da to dvoje odvajam,ljubav je jedno,a prijateljska ljubav drugo i kod mene obe funkcioniraju iako priznajem da mi je najveci prijatelj decko.

  5. #65
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    Naravno da moze postajat o ibstajat prijateljstvo izmedju musraca i cure jos i dalje imam prijateljice iz osnovne srednje skole i tako dalje i na koje nikad nisam ni pomislio sta vise od prijateljstva a kamoli da ucinim prvi korak jos nemam curu al kako ce moja cura gledat na sve to
    pa moracu damu objasnim da smo samo prijatelji i mora to prihvatit ako zeli dame ima nije da postavjam uvjete da to mora tako biti al pokusacu daje ubjedim dasmo samo prijatelji

  6. #66
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    e ovako moze da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene...ali ako bi moj momak imao neku prijateljicu htjela bi je upoznam da vidim kakva je to kolegica..nisam ljubomorna na nijednu,tako da nemam nista protiv..i da imala sam iskustva sa tim,kad je moj momak imao vrlo dobru prijateljicu i ja nisam imala nista protiv ali njemu bilo krivo sto ja imam isto najboljeg druga..e tad se zajebo (izvinjavam se na izrazanju) ...ako moze on da ima zasto nebi ja imala...ovisi sve od dogovora ako neko ima moze i drugi da ima..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •