Strana 1 od 534 1231151101501 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 5333

Tema: Priznajte kako se osecate

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Priznajte kako se osecate

    Stara je prica kako strast umije s vremenom da izblijedi, kako je moguce otudjiti se i od osobe koju zapravo i dalje veoma volite. Jos uvijek se lijepo osjecate s tom osobom, i dalje volite hiljadu malih stvari kod nje, ali u onome sto se zove svakodnevica kao da polako pocnete da ne mislite na to. Kao da sve blijedi. Blijedi i ono sto voljena osoba pokazuje prema vama - da, znate da su on ili ona umorni, da imaju puno posla, ali vas to ne tjesi bas puno. Svejedno se sve vise osjecate usamljeno. Da li je to moguce izbjeci?

    Jeste! Bez obzira na sve price o tome kako ljubav neminovno izblijedi nakon nekog vremena, to ne mora da bude tako. Casopisi su puni savjeta kako da ozivite strast koja je na izdisaju, kako da ozivite ljubav koja blijedi, ali ako mislite da je za to neophodno da stalno pravite romanticne vecere uz svijece, da ne prestajete s eroticnim zajednickim kupkama i slicno, nije tako. Naravno da poneka romanticna vecera (ako oboje uzivate u tome) i zajednicka kupka (ako i u tome oboje uzivate) i te kako pomazu da se strast i ljubav odrze, ali postoji nesto sto mozete da ucinite, a sto ne oduzima ni priblizno toliko vremena, niti zahtijeva neke posebne pripreme.

    Na sta mislimo? Prvo, razmislite kako se sve osjecate pored voljene osobe. Divno vam je sto voljena osoba mnogo cini za vas? Pored svog dragog se osjecate kao kraljica? Vasa partnerka fenomenalno kuva i cini vam se da cete se pored nje veoma srecno ugojiti? Uzivate u tijelu partnera ili partnerke, njihovom smijehu, njihovom smislu za humor, nacinu na koji vas gledaju kad nesto imaju da vam kazu, njihovom sarmu, inteligenciji... Kad volite nekoga, postoji jako mnogo toga sto vam se dopada na toj osobi. Samo treba da se sjetite svega sto vam se dopada na voljenoj osobi.

    Sjetili ste se? Super! Ono sto treba da uradite jeste da sve to i kazete voljenoj osobi. Partneri u pocetku govore takve stvari jedno drugom, ali s vremenom ta navika nestaje. Ne dopustite da se to desi; ne dopustite da prodje dan a da bar nekoliko puta nijeste rekli partneru ili partnerki nekoliko lijepih stvari o onome sto volite kod njih. Za to zaista nije potrebno ni puno vremena ni puno energije - treba samo sjetiti se.

    Kada na ovakav nacin postupate, voljena osoba se osjeca voljeno i prihvaceno, zna da i dalje uzivate u njenom tijelu kao i na pocetku, zna da primjecujete koliko se trudi oko vas i da to cijenite i da uzivate u njenoj paznji. Tada nastaje i zelja za potpunom predajom ljubavi, kao i zelja za erotikom i strascu i zelja da se partneru pruzi zadovoljstvo. Uz takve zelje, osjecanja sasvim sigurno ne mogu da izblijede - mogu samo da postaju sve jaca.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    lepo je priznati, al samo ako se prizna pravoj osobi

  3. #3
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    ma sve je to ok ako ti i dalje tu osobu volis......ako ne......
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  4. #4
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Danas se osecam kao pokisla kokos . A samim tim i moje raspolozenje je takvo .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #5
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Osjeæam se odvratno umorna od svega,gubim snagu,i htjela bi da vrištim,jer nemogu više,neznam više šta i kako,sve je ovo previše za mene,doðe mi da se ubijem..

  6. #6
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ŠVRÆO
    Osjeæam se odvratno umorna od svega,gubim snagu,i htjela bi da vrištim,jer nemogu više,neznam više šta i kako,sve je ovo previše za mene,doðe mi da se ubijem..
    Ma ajde svrco , nemoj tako , nikad nemoj pomisliti na tako nesto , potrebna si tvojoj deci , oni idu ispred svake brige , makar bilo kako tesko .

    Siguran sam da ces naci neku pomoc ...
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  7. #7
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Jako volim svog momka i srcem i dushom i svim telom sovjim.... volim sve na njemu volim sve od glave do pete... volim kakav je prema meni volim kava je osoba jednostavno sve obozavam na njemu i tako on na meni... Znam sve o njemu i nikad se ne trebam bojat da ga nesto upitam on zna sve o meni i djelimo sve jednostavno smo jedna osoba koja ne krije nista od jedno dugog... mislila sam da nikad necu naci to al to sam u njemu nasla i jako sam srecna sajnim.... Postujemo se, Volimo se, I iskrenicmo sa jedno drugim
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  8. #8
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Svrco , sta sad bi odjednom ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #9
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Svrco , sta sad bi odjednom ?
    Samo odgovaram u skladu sa temom,priznajem iskreno kako se osjeæam moj život ti je jedno veliko SRANJE vjerovo ti to ili ne i stvarno èesto puta poželim da me nema...

  10. #10
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Pa objasni nam malo , znamo saslusati , olaksaj malo tezinu sa srca ...
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •