Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 43

Tema: "shivanje himena "

  1. #1
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano "shivanje himena "

    Citala sam u nekim nasim novinama, da dosta nashih zena ide na "takozvano shivanje himena" u Zagreb. Hoce da budu "opet nevine". je li to za vas normalno? Kod mene bi doslo u obzir samo u slucaju silovanja ( nedo` Bog) inace ne bi nikad na nesto tako pristala. Za mene je to bolesno ... Da cujem vashe misljenje

  2. #2
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    to se ovdje odavno desava i rade devojke sto je glupost mada je bila i silovana... Boze moj staces tako se desi A bila je jednom tako na TV jedna Turkinja ona se trebala da uda i neko je silovo i nije smela reci roditeljima jelr bi je ubili... Zatrpali bi je kamenjem... Tako da je uradila tu operaciju i nije se nista primetilo... Ebiga a mislim da je isto krila i od momka to nesecam se nesto toliko u detalje...

  3. #3
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    to se ovdje odavno desava i rade devojke sto je glupost mada je bila i silovana... Boze moj staces tako se desi A bila je jednom tako na TV jedna Turkinja ona se trebala da uda i neko je silovo i nije smela reci roditeljima jelr bi je ubili... Zatrpali bi je kamenjem... Tako da je uradila tu operaciju i nije se nista primetilo... Ebiga a mislim da je isto krila i od momka to nesecam se nesto toliko u detalje...
    dobro, u tim muslimanskim drzavama otprilike svako zna, kakva je situacija kod njih sto se tice sexa pre svatbe. Ipak ajd, ako ce zbog toga spasiti zivot neka to uradi ..

  4. #4
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Da da .... Ma neka rade ljudi kako im pase sta mozes ima svasta dana u ovo doba heheh

  5. #5
    Senior Member sabinaOKARA avatar
    Datum registracije
    30.09.2005
    Lokacija
    slovenija
    Poruke
    368

    Podrazumevano

    ajojjjjjjjjjjjjjj ne bi ja nikad mislim kažu nikad ne reci nikad, al ko želi biti nevinan/nevina eeeeeeee prije bi na to mislio/mislila kad veè napraviš to kasno se je kajati onda
    KAFENO ne da TVOJA OKARA TEBE NIKOME *mwa*

  6. #6
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Svak u svoju novu vezu donese i svoju proslost. I samo od para zavisi, kako ce se sa tim spopasti. Mislim, da je vecina parova izgubila svoju nevinost sa drugom osobom, promenili par partnera i veza i na kraju nasli osobu, koja im odgovara i sa kojom zele da ustvare porodicu i dom. E sad, praviti se, da te proslosti nije bilo je bezveze i detinjasto. Ako je sad fazon u tome, da "zasijes svoj himen" radi toga, da ti novi partner ponovo oduzme nevinost a on zna, da nisi bila nevina ionako; on samo time unistava "posao" kirurga (koji je za to uzeo 500 eura). Ako ima tu sta romantike ili neke duboke emocionalne povezanosti/ pripadnosti partneru, nek` me grom udari ...

  7. #7
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    bezveze... mislim nesto o to me da kazem al mi mrsko tipkat mislim slazem se stobom maco

  8. #8
    Senior Member sabinaOKARA avatar
    Datum registracije
    30.09.2005
    Lokacija
    slovenija
    Poruke
    368

    Podrazumevano

    • Svak u svoju novu vezu donese i svoju proslost. I samo od para zavisi, kako ce se sa tim spopasti. Mislim, da je vecina parova izgubila svoju nevinost sa drugom osobom, promenili par partnera i veza i na kraju nasli osobu, koja im odgovara i sa kojom zele da ustvare porodicu i dom. E sad, praviti se, da te proslosti nije bilo je bezveze i detinjasto. Ako je sad fazon u tome, da "zasijes svoj himen" radi toga, da ti novi partner ponovo oduzme nevinost a on zna, da nisi bila nevina ionako; on samo time unistava "posao" kirurga (koji je za to uzeo 500 eura). Ako ima tu sta romantike ili neke duboke emocionalne povezanosti/ pripadnosti partneru, nek` me grom udari ...


    maco evo ti ruke, slažem se s tobom [/img]
    KAFENO ne da TVOJA OKARA TEBE NIKOME *mwa*

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    SCG-Kos.MiTRoVicA
    Poruke
    557

    Podrazumevano

    ja kao predstavnik muskog pola salim se,u svoje ime kažem da je to dosta glupo i skupo,a i nisam siguran,ovde u mom mestu ribe tesko gube nevinost tako da toga ovde nema,ipak sta znam savest je strasna stvar!

    to sto se tice turske taj bi dobio jatagan po kiti da je riba rekla nekom
    Im one horseman of the APOCALUPSE

  10. #10
    Member Pseudors avatar
    Datum registracije
    07.12.2005
    Lokacija
    kos.mitrovica
    Poruke
    89

    Podrazumevano

    [quote="DaRk_RiDeR"]......................ovde u mom mestu ribe tesko gube nevinost ...............................

    nebudi tako siguran,to je fora za javnost.... znas kako se kaze za Leposavic??


    Jesi li bio u Leposavicu??
    Jesam...
    Jesi li jebao ?
    Nisam
    Lazes nisi bio.....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •