Strana 95 od 122 PrvaPrva ... 45859394959697105 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 941 do 950 od 1220

Tema: KO,KAKO,SA KIM...

  1. #941
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    hahahahhahahah daliborce a sto bi ti birao kada mozes i mene i slatkisicu hahahahah
    Zivot je sve nesto iz pocetka, juce i prekljuce sutra ne vrede, nema na svetu dva ista petka, dve iste nedelje,dve iste srede. Pa cemu onda razocaranja? Ako je jedna ljubav corak, odmah se drukcije i lepse sanja, i kad si najvise tuzan i gorak, nekih se novih ociju setis i shvatis da letis...divnije letis. Svaki put moras iznova znati, da volis bolje,da volis jace. Ne da se vadis,ne da se tesis, vec da se istinski do neba smesis, nema na svetu dve iste srede, dva ista utorka,dva ista petka. Sve nove ljubavi drukcije vrede, zivi se svaki put iz pocetka. Zivi se da se nikad ne pada, da budes snazniji posle oluje, i da se u tvom srcu vec sada, 100 otkucaja ljubavi cuje!

    sto bi ti birao kada mozes i mene i slatkisicu-ja sam izabrao tebe Nezgodna

  2. #942
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    hehehhehehehhe...toooo daliborce....samo napred....

  3. #943
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    TRECI PAR

    JELENA I MEDENI MOJ

    nesto medeni je pobesnio ali daliborce je proslost medeni nismo mi bili u nikakvoj kombinacii srce moje tako da ti si moje medeno i romanticno i medeno moje i nedam te nikome

  4. #944
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jelena_yu_cafe Pogledati poruku
    TRECI PAR

    JELENA I MEDENI MOJ

    nesto medeni je pobesnio ali daliborce je proslost medeni nismo mi bili u nikakvoj kombinacii srce moje tako da ti si moje medeno i romanticno i medeno moje i nedam te nikome
    Pobesnuo, nisam primetio, gde si procitala da je pobesnuo???

  5. #945
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    sto mi niko nije rekao da je licitacija hhahhaha,ko hoce moje srce hahhahahah evo ja ga poklanjam ne treba novac
    moj spasitelj__________________________

  6. #946
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    sto mi niko nije rekao da je licitacija hhahhaha,ko hoce moje srce hahhahahah evo ja ga poklanjam ne treba novac
    hehehehehehe srci si, znaci sad netreba nista?

  7. #947
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    hehehehehehe srci si, znaci sad netreba nista?
    ma meni nikada nista nije ni trebalo samo jedno veliko srce
    moj spasitelj__________________________

  8. #948
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Pobesnuo, nisam primetio, gde si procitala da je pobesnuo???
    gde sam procitala haha pa nisam odma ali kasnije jesam da se malo naljutio za neke sitnice znam ga dobro isto smo oba dvoje hahahah ali bez razlike ja i ti bili smo par tu -ali vremena se menjaju to je to daliborce ipak te volim i cenim kao svog druga,i srecna sam sto sam te u zivotu upoznala jer si i ti dosta romantican i super tip mogu da kazem i kja ce te imati nece zazalkiti jer si super osoba

    a moj medeni i ja smo novi par ne samo tu nego i na chatu pa se nadam da cemo se nekad i mi upoznati bez razlike na daljinu

  9. #949
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Zivot je sve nesto iz pocetka, juce i prekljuce sutra ne vrede, nema na svetu dva ista petka, dve iste nedelje,dve iste srede. Pa cemu onda razocaranja? Ako je jedna ljubav corak, odmah se drukcije i lepse sanja, i kad si najvise tuzan i gorak, nekih se novih ociju setis i shvatis da letis...divnije letis. Svaki put moras iznova znati, da volis bolje,da volis jace. Ne da se vadis,ne da se tesis, vec da se istinski do neba smesis, nema na svetu dve iste srede, dva ista utorka,dva ista petka. Sve nove ljubavi drukcije vrede, zivi se svaki put iz pocetka. Zivi se da se nikad ne pada, da budes snazniji posle oluje, i da se u tvom srcu vec sada, 100 otkucaja ljubavi cuje!

    sto bi ti birao kada mozes i mene i slatkisicu-ja sam izabrao tebe Nezgodna
    auuuuuuuuuuuuuu.................e ovako da se oglasim i ja......ja se nebih na forumu "parila" objasnjenje si dobio i shvatio si ga...mislim ipak da je prijateljstvo ZLATO tako da bi ja da ostanem na tome...ti si vrlo prijatna osoba,romantican,emotivan,sjajna osoba nemam rijeci,ali ipak ja bi da sve ostane kao dosad sto je bilo cmokim te jako jako drug moj

    a sto se tice parova njima sretno i nadam se da ce uzivati ja im zelim sve najbolje...
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  10. #950
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    ok, hvala sto si bila iskrena cccmokkaaa i teeebiii

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •