Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 30 od 30

Tema: Sedam cuda komunizma

  1. #21
    Member Mrzim_Shadowa avatar
    Datum registracije
    06.12.2005
    Lokacija
    Mala soba 3 sa 3 Kos.Mitrovica
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DaRk_RiDeR
    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    naravno da imas pravo. komunizam nije mogao da opstane, jer se pravili dugovi. tada se od njih dobro zivelo, al je doslo vreme da se vrate nazad. zemlja pred bankrotom, i jos mora vracati stare dugove. necemo se mi od toga lako oporaviti, iako su nam veliki delovi dugova od londonske, pariske i svetske banke oprosteni.

    sto se tice estrade, ne znam dal je neko gledao dokumentarac: ko to tamo peva. vredi pogledati
    kao prvo tema je katastrofa,kao drugo nije vise stvar u dugovima,kao trece ideologija komunizma je dobro osmisljenja ali pohlepa je pohlepa,i da kao 4 i najvaznije nek nam je bog upomoc
    Ideologija komunzma nikako nije dobro osmisljenja. Prvo i osnovno ne svidja mi se sto nas je komunizam udaljio od crkve i boga. A da li ti stvarno mislis da je moguce da sve bude nase, a nista tvoje? Ziva glupostI ili jos bolje da li mislis da je moguce da svi budu srednjeg staleza kako kaze "komunizam"?
    POBEDE I PORAZI NISU MERILO NASE LJUBAVI PREMA TEBI !
    ...Ti nikada neces ostati sama jer zivot si moj...

  2. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    SCG-Kos.MiTRoVicA
    Poruke
    557

    Podrazumevano

    brate slazem se s tobom sve ima svoje lose strane,ok,malo gore, ,pa ne moramo svi da budemo srednji stalez da je komunizam opstao sad bi smo svi bili visa klasa
    Im one horseman of the APOCALUPSE

  3. #23
    Member Mrzim_Shadowa avatar
    Datum registracije
    06.12.2005
    Lokacija
    Mala soba 3 sa 3 Kos.Mitrovica
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DaRk_RiDeR
    da je komunizam opstao sad bi smo svi bili visa klasa
    Ovo nikako ne kapiram, daj malo pojasni!
    POBEDE I PORAZI NISU MERILO NASE LJUBAVI PREMA TEBI !
    ...Ti nikada neces ostati sama jer zivot si moj...

  4. #24
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ja ga uopste ne razumem. sve zapocne, ali ne objasni do kraja sta misli

  5. #25
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lane
    ...da..a narod je kao ovce krenuo za njima....
    Ono sto se tada zbilo , nije bila volja naroda , vec jedne obicne rulje , koja sada kuka na ono za sta su se "borili" .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #26
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    mislim sve je receno *lol* nema sta vise da se kaze...to je istina ....

  7. #27
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kad mi neko nesto u vezi toga kaze , ja imam obicaj reci : Trazili ste , gledajte .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #28
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    "Princip je isti, sve drugo su samo nijanse"... Ništa se nije promenilo osim naziva kojima krstimo države, gradove, ulice, državna ureðenja i nove neprijatelje...
    Ali, svako ima pravo na svoje zablude. Mojima je vek trajanja davno istekao.
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  9. #29
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Zao mi je samo to sto jos uvek mnogi nisu progledali , i sto nisu poceli misliti svojim glavama . Bojim se da kako vreme sve vise odmice , ne bude prekasno za bilo sta .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #30
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Zao mi je samo to sto jos uvek mnogi nisu progledali , i sto nisu poceli misliti svojim glavama . Bojim se da kako vreme sve vise odmice , ne bude prekasno za bilo sta .
    Pa znas kako, treba vise puta "udariti glavom u zid", a ja sam imala tu nesrecu da osetim tvrdocu zida vise puta
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •