Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 90

Tema: Predlog administratorima i moderatorima foruma

  1. #51
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    jesam, hvala

  2. #52
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Stariji cika , pa pomalo zaboravlja , ali volim kada me se na nesto podseti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #53
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Poslao: Ned Jan 28, 2007 11:31 am Naslov: Poboljsanje foruma!
    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki
    Koji su po vama nedostatci foruma i sta bi bilo pozeljno da se menja?
    Meni licno se ne svidja sto cesto skrecemo s teme....pa se posle nezna ni ko kosi a ko vodu nosi......
    Da bi izbjegli otvaranje novih tema a koje vec imamo ja sam premjestila ovde.

  4. #54
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Predlazem da svi pomalo privirimo na one teme na kojima se podugo nije pisalo . Nije moguce da je na njima vec sve receno . Sve bi bilo drugacije , kada bi se pojedini koji su dugogodisnji clanovi vratili nama i napisali po koji post . Gledao sam onako letimicno listu nasih clanova i ustanovio sam da se mnogi registrovase i nikada ne privirise na nas forum .

    Imamo vise od 28000 clanova , a na forumu se vrtimo uglavnom jedni te isti . Nema veze , dobro se poznajemo i lepo slazemo , ali nebi bilo z' gorega kada bi se jos neko od njih pojavio i pridruzio nam se .

    Mnogo je 0 pored njihovih korisnickih imena , pa se pitam sto su se uopste i registrovali ovde ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #55
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    ma stide se ljudi samo...hehehehe

    Ja mislim da se vecina registrovala zbog muzike !!! Na mnogim sajtovima je skidanje muzike samo sa registracijom moguce.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  6. #56
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Djedja

    Ja mislim da se vecina registrovala zbog muzike !!! Na mnogim sajtovima je skidanje muzike samo sa registracijom moguce.
    Tacno tako..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #57
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf Pogledati poruku
    Predlazem da svi pomalo privirimo na one teme na kojima se podugo nije pisalo . Nije moguce da je na njima vec sve receno . Sve bi bilo drugacije , kada bi se pojedini koji su dugogodisnji clanovi vratili nama i napisali po koji post . Gledao sam onako letimicno listu nasih clanova i ustanovio sam da se mnogi registrovase i nikada ne privirise na nas forum .

    Imamo vise od 28000 clanova , a na forumu se vrtimo uglavnom jedni te isti . Nema veze , dobro se poznajemo i lepo slazemo , ali nebi bilo z' gorega kada bi se jos neko od njih pojavio i pridruzio nam se .

    Mnogo je 0 pored njihovih korisnickih imena , pa se pitam sto su se uopste i registrovali ovde ?
    Dijelimo isto misljenje ciko...
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

  8. #58
    Senior Member _zuka_26 avatar
    Datum registracije
    23.04.2009
    Lokacija
    njemacka
    Poruke
    478

    Podrazumevano

    pozdrav svima....ja bi samo rekao jedno misljenje sta se tice privatnih poruka!!!mislim da je previse 1500 postova koje moras da napises da bi mogao da saljes privatne poruke....bas me zanima ko je to tako odlucio i zasto??ja sam tu na forumu i chatu skoro godinu dana pa imam samo 370 postova znaci fali mi jos 5god.da bi mogao napisati privatnu poruku hehehe mislim......
    kako je ljepo biti glup.....

  9. #59

    Podrazumevano

    @_zuka_26 to je bila moja odluka. Iz razloga sto vecina dolazu samo ovde na forumu da spamuju na privat to jest da reklamiraju neke druge stranice sto uopste nije ok. Zato sam odlucili da samo oni stvarno verni clanovi ovog foruma koj imaju minimalno 1500 poruka mogu pisati privatne poruke.

    Vidi, ako pises 5 post-a dnevno u period od godinu dana imas ukupno 1825 postova. Mislim da 4 do 5 postova dnevno stvarno noje puno narocito kada igras kviz i te stvari imas lako i preko 20 postova dnevno.

    PS: _zuka_26, ti si sa nama od 23.4.2009 znaci tek 6 meseci a ne skoro godinu dana 370 postova za 6 meseci jaah mislim da novi svetski rekord neces oboriti sa time hehe.
    Nela je naprimer sa nama malo preko godinu ipo dana i ima 10,461 postova!

    Moras postati jos aktivniji druze znaci

    lep pozdrav

  10. #60
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od _zuka_26 Pogledati poruku
    ... znaci fali mi jos 5god.da bi mogao napisati privatnu poruku hehehe
    mislim......
    Hehehe.. stihoklepac nas. Samo se ti misli ali smisli ga... ili da ti ga Srnic ovaj put smisli.

    Cuo si Mafiju sta ti on kroz tanke niti provuce kroz usi. Odgovor na svoje pitanje si od Mafije dobio.
    A i Srnic je tu da ti pomogne. Ev'.. ma k'o tebi druze.. potrudit' cu se da ti prosvijetlim problem, koji te ovih dana proganja.
    Dodjes nam svako jutro na kaficu pa je popijes sa nama u nasem restoranu.. onda naletis i na rucak ako nisi stigo sebi spraviti pa i uz rucak koju s nama prozboris a tek u vecernje sate.. aman sto se u to vrijeme moze svasta pricati sa nama. Frcaju rijeci k'o perije iz jastuka. Cak se i zaigrati s nama moze.. mozdane vijuge s nama da treniras. Na igricama imas raznoraznih igrica.. hehee
    Zamisli koliko poruka bi tad sebi skucio u svoj privat bunker.

    Ha... Culj ti mene druze??

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •