Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Rezultati 81 do 90 od 90

Tema: Predlog administratorima i moderatorima foruma

  1. #81
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mafija , ok , kako ti je volja , jer ipak se ti i Srna ovde za sve pitate .

    Plavi , hvala na razumevanju .


    Kako nas plavi kaze , mozda bi se moglo pokusati , pa da vidimo kako ce sve to krenuti . Ne vidim nikakvog razloga za bilo kakve rasprave i svadja unutar ovih tema , jer svako moze nesmetano pisati o onome sto misli . Pravi vernik kome je vera u srcu i dusi , postuje svoju , a i sve ostale vere . Medjutim , uvek se nadje po neko ko tako ne misli . Medjutim svaki komentar , koji ne izlazi iz okvira pristojnosti , je dobro dosao . Kako bi sve to upoznali , ako nebi o tome diskutovali , i razmenjivali iskustva .

    Opet , na kraju , stvar je ipak u rukama Administracije naeg sajta .

    Pozdravljam vas i hvala na ukazanoj mi paznji .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #82

    Podrazumevano

    Ne sorry, sto se Religije tice to stvarno ne zelim ovde i nece nikad biti koliko sam ja admin foruma.
    Znam ja da to moze biti za pojedine interesantno ali nije bas to prava tema za ovaj forum. Ima jos milion zanimljivih tema nemora bas nesto u ovaj pravac da bude. Uostalom ja sam oduvek podeleo ljude po onome kako se ponasaju ne po vere zato su mi iskreno receno te vere totalno nebitne. YCN je tu da spaja ljude zato i nudimo muziku iz cele ex-yu teritorije a ne da ih podelimo u ono sto veruju. Zato kazem, meni ova tema neide ni malo uz ovaj site.

    pozdrav za tebe kume moj, jel je inace sve okey kod tebe?

    evo, imas kiss od mene a Srna ti mase hehe

  3. #83
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ok , kako zelis . Nista lose nisam mislio time reci . Idemo mi dalje osmisljavati nacin da nam se jos po neko pridruzi u pisanju ovde .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #84
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Dobro kume idemo dalje,cika i tako ima dosta posla oko njegovih tema a mozda nesto i smislimo novo..
    kiss i za tebe kume a za kumu i cika Borafa pozdraFcek...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  5. #85
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Cika je sve pripremio , i ceka kao zapeta puska da negde to sve smesti .

    Stvarno bi mi bilo zao da sve to ode u zaborav .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #86
    Junior Member Otilia avatar
    Datum registracije
    20.09.2012
    Lokacija
    Hrvatska
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Malo mi nelagoda jer sam nova..ali
    imam iskustva s radom na forumima
    pa bih nesto predlozila. Ovo je muzicki
    forum...a nema teme sa tekstovima.
    Nekako mi to ide skupa, jedino ako ne
    postoje zapreke oko prava i distribucije
    ali to ce nam admini nadam se reci.
    Svrha..veca posjecenost i aktivnost
    na forumu kao i veci komoditet
    clanova.. u smislu da nece morati
    skakati na druge sajtove koji sadrze
    tekstove ili su specijalizirani samo
    za tu svrhu. Ponudimo clanovima
    osvjezenje..to uvijek pali kad je u
    pitanju aktiviranje clanstva i pivlacenje
    novih.
    Hvala!
    U meri u kojoj ljubav u tebi raste, raste i tvoja lepota, jer ljubav je lepota duše.
    Aurelije Augustin

  7. #87
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Otilia , ideja je zanimljiva , medjutim moramo sacekati naseg Mafiju , ili Srnu da se o ovome izjasne .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #88

    Podrazumevano

    Cao Otilia i dobrodosla na forumu. Koliko vidim imamo tu temu, to jest celi podforum oko tekstovi pesama OVDE -->> Tekstovi

    samo sada pitanje ko bi to redovno pisao? Pesme izlazu svakog dana bez prekidno

  9. #89
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ako si raspolozena devojko , slobodno dopunjavaj tu temu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #90
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Otilia, i ako sam ti nedavno drugim putem pozeljela dobrodoslicu, zasto ne i ovde... Dobro nam dosla Otilia.
    Zelim ti prijatno druzenju sa nama.
    Nadam se da ces uskoro poceti sa svojim prijedlogom, odnosno radom na aktualiziranju i odrzavanju teme Muzika/ tekstovi.
    Naravno, ocekujem da ces sa nama i na drugim temama dijeliti svoje misljenje, ukazati savjet, i tome slicno.
    Toliko za sada.

    Pozdravljam,

    Srna

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •