Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 90

Tema: Predlog administratorima i moderatorima foruma

  1. #71
    Senior Member _zuka_26 avatar
    Datum registracije
    23.04.2009
    Lokacija
    njemacka
    Poruke
    478

    Talking

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica Pogledati poruku
    Moze srce...
    Prvo u kuhinji da nam nes lepo skuvas...
    zatim u dnevnoj da se malkice ispruzimo, da nam slegne..
    i naravno, najsladje (desert) ostavljamo za spavacu.. hahaha

    ma ljubim te u te dobre ideje et ceka te CJELI STAN...
    nemoram ja da kuham u kuhinji ni da se odmaramo u dnevnoj..mislim moze da napravimo pauzicu u dnevnoj kad zavrsimo u kuhinji hehehehehe sa jelom naravno hehehe

    ps.jeo bi neki slatkis ))
    kako je ljepo biti glup.....

  2. #72
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od _zuka_26 Pogledati poruku
    nemoram ja da kuham u kuhinji ni da se odmaramo u dnevnoj..mislim moze da napravimo pauzicu u dnevnoj kad zavrsimo u kuhinji hehehehehe sa jelom naravno hehehe

    ps.jeo bi neki slatkis ))
    ahaaa... znaci:
    zagrejavanje u kuhinji,
    pauza u dnevnoj
    i slatkis u spavacoj... hahaha ok

    P.S. Izvoli... Posluzi se...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #73
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Amaaaaaan...vi defintivno vodite temu u offtopic.
    Nema vise nikakve veze sa nazivom teme.

  4. #74
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    U pravu si kumo,ja cu svoje da obrisem...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  5. #75
    Senior Member _zuka_26 avatar
    Datum registracije
    23.04.2009
    Lokacija
    njemacka
    Poruke
    478

    Podrazumevano

    sorry srna zanjelo nas malko... ako hoces brisacu i ja svoje!
    kako je ljepo biti glup.....

  6. #76
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2008
    Poruke
    24

    Podrazumevano Moram negde da pitam, a ne mogu da nadjem opciju za administratora

    Zelim da pitam, zasto je moja tema Produkcija Dejan Markovic Pile postavljena u odeljku Vlaska kada su u pitanju srpske stvari, tj vise ima srpskih stvari, nego vlaske, i mozete li ovo ispraviti

    Hvala

  7. #77

    Podrazumevano

    @bobcha Ja neznam gde da prebacimo temu tacno jel ne pase nigde bas za sada barem u "Download Section" iz tog razloga sam je upravo prebacio pod "Ostalo". Stvar je u tome da mi ovde idemo po Pevaca i Band-a a ne po produkcjiama, ako bi isli po produkcijama i studia veruj mi da bi bio najveci haos jel bi niko vise neznao da se snadje na forumu nit na site-u. Odakle da zna narod koj pevac koj Band je pod te i te produkcije? Naravno razumem i tebe ako zelis da predstavis na ovaj nacin radove iz vase produkcije i nemam nista protiv samo eto kao sto vidis neznam tacno gde da postavim temu pa sam je sada stavio u "Download Section" pod "Ostalo" .. smatram da joj je tu i mesto posto pod druge rublike ne pase.

    PoZ

    Mafija

  8. #78
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Pozdrav za Administratore naseg foruma . Dugo se ovde nije pisalo , pa bih imao neke konkretne predloge da dodamo nove delove foruma sa tacno definisanim podforumima , a sve to u cilju prosirenja sadrzaja foruma , cime bi pokusali ovaj nas forum malo oziveti , da se na njemu malo vise pise .

    Ovo vam pisem iz licnog iskustva , jer sam i sam pomalo ovaj forum zapostavio , iz jednog i jedinog razloga sto sam do skora bio Administrator na jednom forumu , gde imam sijaset tema za koje mislim da bi bile poprilicno i ovde aktuelne .

    Tamo dadoh ostavku iz licnih razloga , a ostadoh clan zbog namere da te svoje teme nekako isprebacujem ovde , ali , listajuci nas forum , ne videh mesto gde bi ih mogao postaviti . Zato predlazem sledece :

    Ako ste vi iz Administracije saglasni , Srna i Mafija , otvorite mi ovde :

    http://www.yucafe.com/forum/forum.php#zanimljivo

    podforume sa sledecim nazivima :

    Religija ~ Duhovnost ~ Vera
    Diskutujte o svemu što se tice Vaših verskih i duhovnih iskustava. Diskutujte o razlikama između religija, crkava i uverenja u duhu tolerancije sa pristalicama drugačijih ubeđenja.

    Proroci i proročanstva
    Ljudi koji vide nevidljivo oduvek su postojali i postojaće , a proročanstva idu u korak sa svetom i nikad ga neće napustiti .

    Misterije i natprirodne pojave
    Zavesom misterije prekrivene su pozornice naših sadašnjih života, ali , ako zavirimo iza ogledala videćemo .....


    Za sad ovoliko , ako vidimo da bude nekog efekta , uskoro cu vam dati jos predloga .
    Izmenio/la boraf; 15.10.2011 u 23:06.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #79

    Podrazumevano

    Cao cika boraf i hvala na predlog,

    sto se tice teme "Religija ~ Duhovnost ~ Vera" taj predlog je dala i nepoznata pre nekoliko godina i tad sam to reko da ovde toga nece biti jel ta tema moze da donese velike svadje.

    uvezi "Proroci i proročanstva"
    ova tema i moze biti interesantna ali gledam tv i citam nase medije skoro svugde se napravi od toga samo jedan veliki sou koj puni pojedinih dzepova i sluzi samo za manipulaciju naroda.

    treca tema "Misterije i natprirodne pojave"
    videcemo uvezi ove teme pa cemo ti javiti cika boraf.

    poz

  10. #80
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    Cao cika boraf i hvala na predlog,

    sto se tice teme "Religija ~ Duhovnost ~ Vera" taj predlog je dala i nepoznata pre nekoliko godina i tad sam to reko da ovde toga nece biti jel ta tema moze da donese velike svadje.

    uvezi "Proroci i proročanstva"
    ova tema i moze biti interesantna ali gledam tv i citam nase medije skoro svugde se napravi od toga samo jedan veliki sou koj puni pojedinih dzepova i sluzi samo za manipulaciju naroda.

    treca tema "Misterije i natprirodne pojave"
    videcemo uvezi ove teme pa cemo ti javiti cika boraf.

    poz
    Moracu i ja da dam svoje misljenje u vezi predloga cika Borafa.
    Kume slazem se da Religija ~ Duhovnost ~ Vera mogu da donesu svadje,ali zato smo mi i tu da brisemo a ti banujes sve koje misle po tom osnovu da vredjaju,mislim da bi bilo jako interesantno otvoriti ove
    teme jer su kako duhovno,religiozno same po sebi bogate nebi bi bilo lose da se ipak uz sav rizik otvore.Mislim da ne gresim jer sto ne pokusati,a lako je zakljucati ili obrisati ako sve krene u nezeljenom pravcu.Isto mislim i za ostale predloge cika Borafa,mozda ce vise starih clanova da se opet aktivira jer su ovo teme dosta aktuelne bas u sadasnjem vremenu.
    Pozdrav za tebe i kumu!

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •