Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 90

Tema: Predlog administratorima i moderatorima foruma

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Predlog administratorima i moderatorima foruma

    Mislim da se mi sami Moderatori , a i Administratori , trebamo malo prihvatiti sredjivanja foruma na temama na kojima smo Moderatori . Predlazem da se sve one teme na koje niko nije privirio po pola godine i vise , pomere - premeste u Kantu .

    Ovo bi trebalo uraditi da se napravi prostor za otvaranje novih tema , a i bolje preglednosti postojecih .

    Znaci , radi se samo o premestanju istih , o cijoj ce daljnjoj sudbini odlucivati nas Webmaster i Administratori .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Nisam za.. !!

    Bolje je da se malo obnove te iste teme i da se osveze a ne da se brisu ili premestaju..
    To je ipak u krajnjem slucaju, zato sto je steta otvarati iste teme milion puta..
    ja na kojim sam temama odgovarala pre godinu dana ne planiram odgovarati ponovo zbog nekih koji su dosli sada u skorije vreme pa ih mrzi da cita unazad..

    onaj ko je zainteresovan, citace i teme koje su otvorene pre godinu dana.. zato Molim lepo..
    Ovo je moje misljenje.. pozz

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #3
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Nisam za.. !!

    Bolje je da se malo obnove te iste teme i da se osveze a ne da se brisu ili premestaju..
    To je ipak u krajnjem slucaju, zato sto je steta otvarati iste teme milion puta..
    ja na kojim sam temama odgovarala pre godinu dana ne planiram odgovarati ponovo zbog nekih koji su dosli sada u skorije vreme pa ih mrzi da cita unazad..

    onaj ko je zainteresovan, citace i teme koje su otvorene pre godinu dana.. zato Molim lepo..
    Ovo je moje misljenje.. pozz

    I ja sam istog misljenja....bolje da listamo malo forum i da osvezimo teme....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  4. #4
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    kad smo vec kod toga.. ko je brisao teme iz podforuma sport?? fale topici od novembra i decembra. taj deo foruma ne ide dobro, al bar ponekad postavim nesto da bude malo aktuelnije. interesuje me ko je brisao

  5. #5
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    ma hajde necmo danas da diskutujemo o tome...dosli smo da se izljubimo i cestitamo novu godinu...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  6. #6
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    kad smo vec kod toga.. ko je brisao teme iz podforuma sport?? fale topici od novembra i decembra. taj deo foruma ne ide dobro, al bar ponekad postavim nesto da bude malo aktuelnije. interesuje me ko je brisao
    ja nisam tamo moderator i pojma nemam..
    ja znam da sam jednu samo, jednu temu obrisala i to greskom, od seke ljilje onu sto je postavila za dnevno dopisivanje... i zbog toga sam se izvinila..
    a inace brisem teme koje su postavljene i nemaju bas nijedan odgovor ili temme koje su bezveze bacam u korpu ..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #7
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    ma hajde necmo danas da diskutujemo o tome...dosli smo da se izljubimo i cestitamo novu godinu...
    jebiga meni ovo deluje bitno, nervira me

  8. #8
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    ma hajde necmo danas da diskutujemo o tome...dosli smo da se izljubimo i cestitamo novu godinu...
    jebiga meni ovo deluje bitno, nervira me
    pa dobro nemoj sad da se nerviras.....popi pivce za zivce...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  9. #9
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    kad smo vec kod toga.. ko je brisao teme iz podforuma sport?? fale topici od novembra i decembra. taj deo foruma ne ide dobro, al bar ponekad postavim nesto da bude malo aktuelnije. interesuje me ko je brisao
    *I sama mozes videti ko je tamo moderator .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #10
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    [quote="slatkisica"]Nisam za.. !!

    Bolje je da se malo obnove te iste teme i da se osveze a ne da se brisu ili premestaju..
    To je ipak u krajnjem slucaju, zato sto je steta otvarati iste teme milion puta..
    ja na kojim sam temama odgovarala pre godinu dana ne planiram odgovarati ponovo zbog nekih koji su dosli sada u skorije vreme pa ih mrzi da cita unazad..

    onaj ko je zainteresovan, citace i teme koje su otvorene pre godinu dana.. zato Molim lepo..
    Ovo je moje misljenje.. pozz[/quote


    Pa hajde onda da ih nekako aktiviramo .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •