Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 81

Tema: Gledajte U Grudi I Ostanite Zdravi :o)

  1. #41
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    nekad me, u stvari uvek me, nervira kada žene istièu svoje grudi nama pod nos i èesto su ta njihova nastojanja totalno neukusna,ne shvataju da je potrebna mala doza mistike da nam pobude maštu ma nema toga više to je bilo nekad sad su sve gole istetovirane i izbušene kojekakvim alkama svuda po telu...
    tiha voda breg roni

  2. #42
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kada bi to bilo istina , ja bih onda trebao biti najdugovecniji . Ovakav kakav sam "kilav" , znaci da moram jos buljiti u zenske grudi , ne bih li ozdravio .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #43
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano Re: Gledajte U Grudi I Ostanite Zdravi :o)

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    Neverovatno i pomalo seksistièki zvuèi novo saznanje nemaèkih nauènika: gledanje bujnih ženskih grudi može da bude lekovito za zdravlje muškaraca. Prema istraživanju tri bolnice u Frankfurtu, muškarci stariji od 40 godina mogu u priliènoj meri da izbegnu rizik od infarkta i moždanog udara ako svakodnevno gledaju velike ženske grudi. Doktori propisuju barem desetak minuta dnevno gledanja u grudi, što ima isti efekat kao i 30 minuta fizièkih vežbi. Svakodnevnim posmatranjem bujnih ženskih grudi muškarci mogu da produže život od dve do pet godina. Do ovih zanimljivih zakljuèaka nauènici su došli nakon posmatranja 200 muškaraca koji su imali zadatak da gledaju u slike bujnih poprsja neke njima privlaène ženske osobe. Rezultat istraživanja bio je iznenaðujuæi - svim muškarcima se smanjio pritisak, poboljšao puls i znatno smanjio rizik od oboljenja arterija.
    ehhehehheheehh.....aaaaaaaa......pa zato me svi prvo gledaju u grudi pa tek onda pogledaju u oci........lelellele kako ovo pre neprocita manje bi se ljutila na njih......hahahahahahhah.......
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  4. #44
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nama muskima je to urodjena "mana" .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #45
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ...hahahahhaha...izgleda cika borafe...sad meni tek malo nesto jasnije....hahahahahhahaha......
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  6. #46
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nije valjda da to nisi znala ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #47
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Nije valjda da to nisi znala ?
    hahahahaha........ma nisam bweeeeeeee....hehheheheheheheeh... ehhhhhhhhh.....hmmmmmmm.......jadna ja uvjek ja kasnim nesto..hehehehehe
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  8. #48
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ma nadji nekog da te malo pogura kako bi stigla voz koji polako odmice .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #49
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano Re: Gledajte U Grudi I Ostanite Zdravi :o)

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    Neverovatno i pomalo seksistièki zvuèi novo saznanje nemaèkih nauènika: gledanje bujnih ženskih grudi može da bude lekovito za zdravlje muškaraca. Prema istraživanju tri bolnice u Frankfurtu, muškarci stariji od 40 godina mogu u priliènoj meri da izbegnu rizik od infarkta i moždanog udara ako svakodnevno gledaju velike ženske grudi. Doktori propisuju barem desetak minuta dnevno gledanja u grudi, što ima isti efekat kao i 30 minuta fizièkih vežbi. Svakodnevnim posmatranjem bujnih ženskih grudi muškarci mogu da produže život od dve do pet godina. Do ovih zanimljivih zakljuèaka nauènici su došli nakon posmatranja 200 muškaraca koji su imali zadatak da gledaju u slike bujnih poprsja neke njima privlaène ženske osobe. Rezultat istraživanja bio je iznenaðujuæi - svim muškarcima se smanjio pritisak, poboljšao puls i znatno smanjio rizik od oboljenja arterija.


    ... ma ni guza ne odmice daleko u muskoj fantaziji.



    Nego vrapche, listaj dalje... trazi sta je dobro za gledanje za nase zdravlje sestro mila. :P

  10. #50
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Ja se jako lose osecam...

    Dajte nesto i za zensko zdravlje...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •