Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 117

Tema: Brak

  1. #101
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ako neko nekoga mrzi, znaci da su mu jos jaka osecanja prema toj osobi, kada mu postane svejedno, znaci da je ta ljubav zauvek umrla..

    ne slazem se sa spidijem. zasto se ulazi u brak, ako se misli da ne mozes sa partnerom provesti ostatak zivota. tja ne mozes provesti, bez da ga ne prevaris. gde je nestalo ono, i u dobru i u zlu do kraja zivota? zar je seksualnost vaznija, nego postovanje i ljubav? zato sam ja naglasila da se plasim toga papira, koji oznacava brak. uzimam ga jako ozbiljno, i kada budem potpisala taj famozni papir, bice stvarno zato sto zelim da sa tom osobom budem do smrti, i sto sam sigurna da je to bas TA osoba, sa kojom zelim da provedem ostatak zivota.

    s' druge strane, ja sam apsolutno za to, da se neko rastavi, ako ne moze vise biti u braku. bolje tako, nego da vara partnera. Boze mili, nije smak sveta, ako se neko razvede.

  2. #102
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Vremenom se i do toga dodje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #103
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    vrapche:
    [quote]s' druge strane, ja sam apsolutno za to, da se neko rastavi, ako ne moze vise biti u braku. bolje tako, nego da vara partnera. Boze mili, nije smak sveta, ako se neko razvede.
    [quote]

    Upravo to, jer ako nema ljubavi,sloge, razumevanja,poverenja cega ima??? i bolje prekinuti nego mozda drugoj strani naneti veci bol.
    Ne znam ,ali uvek kazem da bi svako trebao da stavi sebe u polozaj svog supruznika/nice i samo se zamisli kako bi se on/a osecao/la da je prevaren!
    Sigurno ne bas prijatno niti bi mu /joj bilo svejedno!!!

  4. #104
    Junior Member
    Datum registracije
    03.01.2007
    Lokacija
    banja luka
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Sjetih se nesto onog Kena ,od Barbike momka ,jer ta Barbika izmisljena nekih pedesetih godina proslog stoljeca ,a tad o Kenu koment ,od valda proizvodjaca:Sretno razveden.... :)

  5. #105
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nemoj se porediti sa njime , vec hrabro pravo u njen zagrljaj .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #106
    Junior Member
    Datum registracije
    03.01.2007
    Lokacija
    banja luka
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Moj druze Borafe ,ma nema to veze sa mnom ,al ima veze sa njima ,sa Kenom
    tako se on predstavio Barbici i eto ostadose zajedno vec skoro sezdeset godina ,a jos uvjek mladi i lijepi ,da! :) :)

  7. #107
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kad bi to bilo moguce , menjao bih se sa njima.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #108
    Member
    Datum registracije
    05.06.2007
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    nisam se plasila braka, jer smo dugo pre toga bili zajedno.Evo posle 7 god se pokazalo da sam bila u pravu i da bi strahovi i da su postojali, bili neopravdani

  9. #109
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche Pogledati poruku
    plasite li se braka?
    hehehehhehehehehehhehhehehheh
    (da) ali cutite

  10. #110
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    hehehehhehehehehehhehhehehheh
    (da) ali cutite
    Iskreno -neznam vise...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •