Strana 26 od 26 PrvaPrva ... 16242526
Rezultati 251 do 260 od 260

Tema: Veza Na Daljinu

  1. #251
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    kod mene ne puca veza na daljinu nego ja pucam na blizinu
    moj spasitelj__________________________

  2. #252
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    kod mene ne puca veza na daljinu nego ja pucam na blizinu
    hahahahahahahahaha ! dobra si ! pukla sam od smijeha !

  3. #253
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gagov Pogledati poruku
    hahahahahahahahaha ! dobra si ! pukla sam od smijeha !
    ljubim ja tebe nasmijanu,ali to je istina hhahahahahahha
    moj spasitelj__________________________

  4. #254
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    5 tajni uspješne veze na daljinu

    Ako ste se odlučili za vezu na daljinu morate biti svjesni svih njenih prednosti i mana. Svaka veza ima teške trenutke, ali pored toga u ovakvoj vezi imate i problem da partner nije uvijek pored Vas, pa ni kada nastane težak period.

    Uprkos gore navedenom, ne mora da znači da ovaj tip veze ne može da funkcioniše. Istraživanja su pokazala da preko milion parova u SAD-u žive odvojeno u ovakvim vezama, a njih čak 700 000 je u braku. U čemu je njihova tajna?


    1. Postavite osnovna pravila

    Veza na daljinu zahtijeva izvjesne smjernice koje ćete Vi i Vaš partner dogovoriti i kojih ćete se načelno pridržavati. Jedna od osnovnih stvari koje treba da raščistite je da li želite monogamnu vezu ili ne. Imajte u vidu podatak da 70% parova, koji ne postave ovakve smjernice za vezu - okončaju tu vezu u roku od 6 mjeseci.

    2. Razgovarajte

    Pokažite svom partneru da Vam je stalo do njega i to mu ponavljajte što češće. Pričajte mu svaki dan šta Vam se događa u životu. Ovo će pomoći da održite bliskost. Još jedna interesantna činjenica je da partneri koji svakodnevno pišu pisma ili imejlove jedni drugima imaju dvostruko više šanse da “prežive” u poređenju sa onima koji nikad ne pišu jedni drugima.

    3. Uživajte u svojoj nezavisnosti

    U mnogim vezama se potpuno predamo partneru i ubrzo naši hobiji, večeri, prijatelji, zapravo postaju partnerovi, a sopstvene zaboravljamo. Mnogi se izgube u ovim “zajedničkim” stvarima - potpuno izgube individualnost i žive samo partnerov život.
    U vezama na daljinu - Vaša najveća prednost je - pored toga što ste pronašli “osobu svog života” - što i dalje možete da uživate u svojoj nezavisnosti. Na kraju krajeva cilj svake veze je i kompromis partnera, a ne samo žrtvovanje.

    4. Začinite malo

    Možemo da zadržimo partnera iako je fizički daleko od nas. Činjenica je da ništa ne može da zamjeni bliskost sa partnerom, ali svakako možete sebi „priuštiti“ ljubavne igre na malo drugačiji način. Seks preko telefona, korišćenje internet kamere… Postoji mnogo mogućnosti, samo upotrijebite maštu…

    5. Ne odustajte

    Razdaljina je zaista teška stvar u jednoj vezi, ali nemojte gledati samo negativne stvari jer to može ostaviti posljedice na vezu. Posvetite se pozitivnim mislima i cijenite svaki momenat koji provedete sa partnerom. Na kraju krajeva i stručnjaci su utvrdili da u vezama na daljinu, jednako kao i u onim koje to nisu, postoji potpuno ista doza intimnosti, povjerenja, posvećenosti i satisfakcije uprkos udaljenosti.
    ............

  5. #255
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Mislim da moze uspeti..pod uslovom obostrane ljubavi jer npr ja nekoga koga volim i da je na kraj sveta volim ga...mislim da daljina nije prepreka to je jeftin izgovor ako hoce veza da se prekine....

  6. #256
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    sve se moze kad se hoce i naravno ako ljubav postoji tu..
    ............

  7. #257
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Uspeva jedan prema sto...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  8. #258
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    Uspeva jedan prema sto...
    jesi li se kad zapitao zasto je omjer takav?

    kad se sretnu iskrene osobe,iskrenih emocija,iskrene i ciste ljubavi.....uspeva!!! jer kad nekoga volis,volis ga ma gdje on bio..
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  9. #259
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ma gde god biooo gde god te zivot odnioo..uspeva naravno..sve se moze kad se zeli i hoce...ima to i svoje cari

  10. #260
    Member vexy avatar
    Datum registracije
    17.03.2009
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    održavati veze na daljinu je jako, jako teško, ali nije nemoguće
    harmonija života

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •