Strana 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 104

Tema: Suze

  1. #41
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    ma ja uvek plaèem kao pekmez sam haha evo i sad dok ovo pišem plaèem hahaha upao mi dim u oko nanu mu njegovu
    tiha voda breg roni

  2. #42
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    hahaahahahhahahahahahhaha

  3. #43
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    uglavnom se smatra da osoba kad place nije jaka posebno ako se radi o muskima ali mislim da ne postoji ni muskarac koji ne place jer on onda laze ili je bez duse
    vise puta osoba se prosto odmori psihicki posle plakanja i oseca se mnogo lakse ali to ne znaci plakati za svaku sitnicu kao malo dete
    u zivotu -takav nam je zivot-ima mnogo razloga za suze zasto ih onda kriti ali ne i preterati jer prelazi u bolestttt

  4. #44
    Junior Member **jo.la._the_sweety** avatar
    Datum registracije
    16.11.2006
    Lokacija
    lost
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    alergichna sam na lazne suze... na ljude koji suzama pokushavaju neshto da postignu... to je tako jadno!!!
    retko kad plachem, a kad plachem to je obichno iz besa...
    sinoc sam sanjala da sam ljubila te strasno,
    danas te sa drugom vidim sad je za nas kasno...
    ...zelim, zelim da te imam, samo jednu noc...

  5. #45
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano Re: Suze

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Kako gledate na njih...muske/zenske?
    ne gledam uopste vec dodam maramicu ako mi je pri ruci!

    Muske suze su mnogo iskrenije

    a zene neke placu zbog svake pizdarije!

    Zavisi mnogo od toga zbog cega place neko!

    Ja sam pre cesto plakala sve mi nekako izlazilo na oci sad mi sve izlazi na usta.... retko zaplacem ili ako obicno je to onda ridanje ne plakanje normalno

    ili recimo ako vidim da neko place zbog necega isto mi kane koja kap ali kazem opet retko ja se ponekad pitam jel to normalno!

  6. #46
    Member AnA_Y avatar
    Datum registracije
    02.03.2007
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Muske suze su po meni mnogo iskrenije, ovako mislim bas zbog onih zena koje placu zbog svake sitnice, a ima ih.................................mnogoooooooo

  7. #47
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    bas tako..mislim da su muske suze puno teze....ja ih cesto pustim da se olaksam al naravno kad nema nikoga i kada me niko nevidi......al kad musko pusti suzu e to je vec nesto...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  8. #48
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ja ne nalazim da su muske suze nesto posebno...zasto i oni su bica kao i mi zene i oni imaju dusu samo njima ponos ne dozvoljava da cesto placu jer se osecaju ili misle da ce ih drugi smatrati za slabice. ja se ne bih nijednom muskarcu smejala da vidim da place. Kao sto je neko ovde vec rekao nekad se jednostavno skupi u coveku i kad se isplace bude mu stvarno lakse, ne mora plakati pred nekim moze i sam negde da se sakrije i da se isplace ali mu je posle toga bolje, ne znam ni ja zasto ali je tako.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  9. #49
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Djedja
    Ja ne nalazim da su muske suze nesto posebno...zasto i oni su bica kao i mi zene i oni imaju dusu samo njima ponos ne dozvoljava da cesto placu jer se osecaju ili misle da ce ih drugi smatrati za slabice. ja se ne bih nijednom muskarcu smejala da vidim da place. Kao sto je neko ovde vec rekao nekad se jednostavno skupi u coveku i kad se isplace bude mu stvarno lakse, ne mora plakati pred nekim moze i sam negde da se sakrije i da se isplace ali mu je posle toga bolje, ne znam ni ja zasto ali je tako.
    • Jeste donekle se slazem ali jednostavno zene lakse zaplacu i cesto po meni bez "razloga" a i ne treba razloga ja sam uvek za to da se osecaj pusti ne mora sve imati smisla !

  10. #50
    Member AnA_Y avatar
    Datum registracije
    02.03.2007
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Ko moze ostati ravnodusan prema muskim suzama? Naravno da je i njima potrebno da se isplacu s vremena na vreme......teze su verovatno zato sto ih retko vidjamo i kada placu znaci da je stvarno nesto......ne kazem da zenske suze nisu teske, ali zbog ucestalosti valjda su izgubile svoju tezinu....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •