Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 104

Tema: Suze

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Evo ovako ja licno mislim da su sto se laznih suza mnogo prevrtljivije zene nego muskarci i da im one sluze kao oruzje da dosegnu svoj cilj bez obzira koliko je glup....a sto se iskrenosti suza tice ne msilim da u tome ima nesto lose i da je sram pokazati suze pred nekime,ipak smo svi ljudi i slabi u nekim trenutcima,nema tu nista lose samo je bitna iskrenost
    tap tap tap.... aplauz...

    nek sad kaze neko nesto protiv ovog argumenta?

    ja se slazem.. ne zato sto sam muskarac... nego sto je zaista tako..

    i ipak je ovo rekla jedna devojka...

    kao sto ja stojim iza toga da su muskarci vece kurve od devojaka!! to je to..!

    chinjenice koje niko nemoze da pobije!
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Evo ovako ja licno mislim da su sto se laznih suza mnogo prevrtljivije zene nego muskarci i da im one sluze kao oruzje da dosegnu svoj cilj bez obzira koliko je glup....a sto se iskrenosti suza tice ne msilim da u tome ima nesto lose i da je sram pokazati suze pred nekime,ipak smo svi ljudi i slabi u nekim trenutcima,nema tu nista lose samo je bitna iskrenost
    e bas tako je!!

    Ja licno ne placem u zivotu nikad osim kad se radi o ljubavi. Plakao sam od radosti jednom jer sam bio presrecan sa devojkom. To je to iskreno od srca. Znam devojke koju prave shit neki i posle placu samo da bi opet bilo sve ok ili kad raskidaju, kao place ona jer joj tesko a vec nasla drugog c c c nebi mogo nikad tako nesto. Muske suze su najiskrenije u tome sam siguran i ne tipkam ovo zato sto sam ja muskarac nego sve je to dozivljeno.

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    25.09.2004
    Lokacija
    las vegas
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Evo ovako ja licno mislim da su sto se laznih suza mnogo prevrtljivije zene nego muskarci i da im one sluze kao oruzje da dosegnu svoj cilj bez obzira koliko je glup....a sto se iskrenosti suza tice ne msilim da u tome ima nesto lose i da je sram pokazati suze pred nekime,ipak smo svi ljudi i slabi u nekim trenutcima,nema tu nista lose samo je bitna iskrenost
    zasto prije tih suza nije mislila da bih moglo doci do njih, ma ne priznajem ih nek trazi drugo rame za plakanje, osim suza koje nisu plod njene krivnja...........
    zelim da skratim vrjeme sa zanimljivim osobama na forumu, i zato sam tu

  4. #14
    Junior Member ^CrNaG°LuB|cA^ avatar
    Datum registracije
    18.09.2004
    Lokacija
    BEC
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    [ Muske suze su najiskrenije u tome sam siguran i ne tipkam ovo zato sto sam ja muskarac nego sve je to dozivljeno.
    amfijo ovo je shit sta si tu tipkao

    slusaj ovo... bila sam sa jednim tipom 3 meseca zajedno od pocetka me uvek prevario vec posle mesec dana ... radkidala sam
    decko poceo da place reko da me voli itd nisam mu verovala ali nije me putsio na miru zvao me 30 puta na dan i uvek me molio i reko kolko me voli i nece da me izgubi zbog jedne greske ... rekla sam ok probamo jos jednom svako pravi greske i tako da sam opet bila snjim nazalost

    posle nekolkiko vremena on mene opet vara i isto to opet on place kao budala pa hoce mene da ubedi da me voli neznam sta levo desno

    pa sad ti meni kazi da su muske suze najiskrenije ...
    Svaka Osoba se rodi kao UNIKAT, ali skoro svaka umre kao kopija.

  5. #15

    Podrazumevano

    pa ti Golubice i tvoji cudni likovi sta da ti kazem Eto znaci nisu ni muske suze uvek iskreno po tvome ok al ipak znam devojke koje placu zbog svake sitnice tako da je to vec navika da placu. To kod muskarca sigurno nije tako i zato su nase suze iskrenije nego vase.

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    25.09.2004
    Lokacija
    las vegas
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ^CrNaG°LuB|cA^
    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    [ Muske suze su najiskrenije u tome sam siguran i ne tipkam ovo zato sto sam ja muskarac nego sve je to dozivljeno.
    amfijo ovo je shit sta si tu tipkao

    slusaj ovo... bila sam sa jednim tipom 3 meseca zajedno od pocetka me uvek prevario vec posle mesec dana ... radkidala sam
    decko poceo da place reko da me voli itd nisam mu verovala ali nije me putsio na miru zvao me 30 puta na dan i uvek me molio i reko kolko me voli i nece da me izgubi zbog jedne greske ... rekla sam ok probamo jos jednom svako pravi greske i tako da sam opet bila snjim nazalost

    posle nekolkiko vremena on mene opet vara i isto to opet on place kao budala pa hoce mene da ubedi da me voli neznam sta levo desno

    pa sad ti meni kazi da su muske suze najiskrenije ...
    ma nema tu ljubavi jel da te voli kao sto prica sjetio bi se tebe prije nego te je prevario
    zelim da skratim vrjeme sa zanimljivim osobama na forumu, i zato sam tu

  7. #17
    Junior Member ^CrNaG°LuB|cA^ avatar
    Datum registracije
    18.09.2004
    Lokacija
    BEC
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    pa zato sam i rekla to je bio samo show sve je bio laz... i plakao samo jel hteo da me ubedi u to = lazne suze
    Svaka Osoba se rodi kao UNIKAT, ali skoro svaka umre kao kopija.

  8. #18
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano Re: Suze

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Kako gledate na njih...muske/zenske?
    Da mi je neko pre par meseci reko da cu i ja nekada umeti da pustim suzu, mislim da bi mu se u lice smejala i rekla da nema sanse....

    Jer stvarno niko od mojih nezna kako izgleda kad ja pustim SUZU
    Svi me znaju kao nasmejanu, srecnu, veselu i uvek sa kezom na licu..

    Sve se menja u zivotu pa cak nestaje i osmeh sa lica...
    Mozda se te suze sakupile u meni pa ih sada lijem za sve godine unazad..
    Ili sam tek sad progledala i videla moj zivot u realnosti
    neznam
    hmm kako gledam na njih MOJE SU ISKRENE

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ma samo glavu gore...

    videces ti kako ce se to promeniti...

    ja sam dobio jedan dokaz da se trud i iskrenost i sve to uvek isplate kad tad... i tako ce i biti.. oni koji su takvi ce biti sami kaznjeni...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    25.09.2004
    Lokacija
    las vegas
    Poruke
    19

    Podrazumevano Re: Suze

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Kako gledate na njih...muske/zenske?
    Da mi je neko pre par meseci reko da cu i ja nekada umeti da pustim suzu, mislim da bi mu se u lice smejala i rekla da nema sanse....

    Jer stvarno niko od mojih nezna kako izgleda kad ja pustim SUZU
    Svi me znaju kao nasmejanu, srecnu, veselu i uvek sa kezom na licu..

    Sve se menja u zivotu pa cak nestaje i osmeh sa lica...
    Mozda se te suze sakupile u meni pa ih sada lijem za sve godine unazad..
    Ili sam tek sad progledala i videla moj zivot u realnosti
    neznam
    hmm kako gledam na njih MOJE SU ISKRENE
    mora da te je vruca supa sprzila ili crveni luk ujio za oci, dobro tad mogu biti iskrene
    zelim da skratim vrjeme sa zanimljivim osobama na forumu, i zato sam tu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •