Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 104

Tema: Suze

  1. #51
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    ispade sad da zenska suza ne vredi nista...jeste da mi zene cesto zaplacemo ali ko jos place bez razloga, mi smo zene jednostavno osecajnije ali nisam za to da su muske suze prave a nase nisu...ja tu nista ne izdvajam.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #52
    Member AnA_Y avatar
    Datum registracije
    02.03.2007
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Izdvajam s jednim razlogom, a to je da ce se mnoge zene koristiti suzama da bi dobile ono sto zele, dok muskarci tako nesto ne rade

  3. #53
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Dobro ja sam to o iskrenim suzama mislila mada i muski to rade...i te kako.

    sad moram da vam ispricam nesto jer je bilo mnogo smesno a ima veze sa suzama.

    Pre par nedelja zvoni meni neko na vrata i to nesto posle 7 sati ujutro, ja sad razmisljam ko bi tako rano mogao da bude ali ajde da otvorim, obucem ja mantil posto sam bila jos u pidzami i ne pogledavsi prvo ko je otvaram...kad predamnom muskarac pognute glave sa jednom kesom u ruci i place. U istom trenutku sam ja vec videla da covek stoji pred pogresnim vratima ali cekam. Odjednom on videvsi verovatno da nesto ne stima podigne glavu i zbunjen poce da se izvinjava i ode i to znate kojom brzinom...ali stvar je u tome da suza nigde nije bilo...on je to tako samo facu namestio za nekoga. Posle toga sam se toliko smejala jer je to stvarno smesno izgledalo. Ali sta hocu ovim da kazem da se i muski pretvaraju i prave. Da mi je samo znati koju li je onaj jadnik gresku napravio.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  4. #54
    Member AnA_Y avatar
    Datum registracije
    02.03.2007
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    U svakom zitu ima kukolja

  5. #55
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Djedja
    Dobro ja sam to o iskrenim suzama mislila mada i muski to rade...i te kako.

    sad moram da vam ispricam nesto jer je bilo mnogo smesno a ima veze sa suzama.

    Pre par nedelja zvoni meni neko na vrata i to nesto posle 7 sati ujutro, ja sad razmisljam ko bi tako rano mogao da bude ali ajde da otvorim, obucem ja mantil posto sam bila jos u pidzami i ne pogledavsi prvo ko je otvaram...kad predamnom muskarac pognute glave sa jednom kesom u ruci i place. U istom trenutku sam ja vec videla da covek stoji pred pogresnim vratima ali cekam. Odjednom on videvsi verovatno da nesto ne stima podigne glavu i zbunjen poce da se izvinjava i ode i to znate kojom brzinom...ali stvar je u tome da suza nigde nije bilo...on je to tako samo facu namestio za nekoga. Posle toga sam se toliko smejala jer je to stvarno smesno izgledalo. Ali sta hocu ovim da kazem da se i muski pretvaraju i prave. Da mi je samo znati koju li je onaj jadnik gresku napravio.
    Taj ima zenskih hormona...

  6. #56
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    ma to sto zene placu me nezanima...hehehe..nisam lezbejka..hehe..a sto se tice muskog plakanja...hmmm...jednom mi se desilo i nadam se nikad vise,pogodilo me jako,jer mislim da niko nije vredan tudjih suza..zasto da neko npr place zbog mene ..ja nisam vredna necijih suza i zalosti ... nisam osoba koja voli nanijeti bol drugome i to me jako boli kad vidim suze na necijem licu..

  7. #57
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    desi mise da zaplacem al suze radosnice

  8. #58
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od annela Pogledati poruku
    ma to sto zene placu me nezanima...hehehe..nisam lezbejka..hehe..a sto se tice muskog plakanja...hmmm...jednom mi se desilo i nadam se nikad vise,pogodilo me jako,jer mislim da niko nije vredan tudjih suza..zasto da neko npr place zbog mene ..ja nisam vredna necijih suza i zalosti ... nisam osoba koja voli nanijeti bol drugome i to me jako boli kad vidim suze na necijem licu..
    jao jao haha znaci kad ti ja pocnem plakati tebe ne zanima..uu anela bre..

    Moram vam nesto reci..postala sam i ja nekako placljiva....

    Cuj anela ako neko place zbog tebe sigurno si vredna tih suza..kako da ne ,pa neb covek dzabe plakao..

    Mene je najvise bolela suza u oku mog oca koja je ostala tako svetleci,ukocila se ni da kane a nazad ne moze e takve su i moje suze kao njegove...

  9. #59
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    jao jao haha znaci kad ti ja pocnem plakati tebe ne zanima..uu anela bre..

    Moram vam nesto reci..postala sam i ja nekako placljiva....

    Cuj anela ako neko place zbog tebe sigurno si vredna tih suza..kako da ne ,pa neb covek dzabe plakao..

    Mene je najvise bolela suza u oku mog oca koja je ostala tako svetleci,ukocila se ni da kane a nazad ne moze e takve su i moje suze kao njegove...
    hehe seko ono je bila sala,naravno da bi me pogodile tvoje suze i suze bilo koga..nevolim kad je neko tuzan bio prijatelj il deo porodice il nepoznata osoba...a sto se tice to da jesam vredna da neko place,neznam...mozda place sto me izgubio il iz nekog drugog razloga ali mislim ..KO SAM JA DA NANOSIM BOL TOJ OSOBI? samo to mi je krivo da neko place zbog mene,to me jako pogadja ...

  10. #60
    Senior Member kiki23 avatar
    Datum registracije
    20.08.2007
    Poruke
    2.562

    Podrazumevano

    Suze...hmm,u muskom oku ih je rjetkost vidit,al ne kazem da nije moguce, dozivila sam to s dvije osobe,mozda dvije najvaznije muske osobe u mom zivotu...jednom,samo jednom sam vidila suzu u oku tate,kad mi se bratu nesto dogodilo...o ovoj drugoj osobi necu ni govoriti....evo ja sad poce plakati
    A mi zenske,mi smo osjecajnije,senzibilnost nam je...ja ne mogu vidit suzu ni kod frendice...ma ni kod koga,jer i ja placem...
    "Jer ljubav gleda srcem a ne okom;
    I baš zato Amora krilatog i lijepog,
    Slikaju s krpom na očima, slijepog." (San ljetne noći)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •