Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: GOSPODAR

  1. #21
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    jep.. pogotovo u danasnjem dobu. kad zene cak smeju same i da potpisu neki papir..

  2. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    slozio bih se sa vrapcetom.. (: znam vas pushke kad ste pistolji bile...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #23
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ne volim ja nista od gore navedenog. Ne treba mi niko da lupa o sto, da me kontrolise ili donosi odluke i u moje ime.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  4. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    Moje je misljenje da ne treba preterati u davanju "vlasti",ali ipak nije na odmet malo- u granicama- jer ima i svakakvih zena koje svoju slobodu koriste za "sve i svasta".
    Ponakad je dobro kad ima muske reci ali u normali,ne u izivljavanju

  5. #25
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Ljudi nemojte tako treba da se zna ko je ko ko ima (m..a) a ko nema , mada i netreba preterivati sa tim ja pa ja i ako je musko znaci on je popio svu pamet sveta , treba saslusati i prihvatiti i zenin predlog pa videti kako se ili ce se stvari odvijati vazno je da se ide u pozitivno ili ostati na tome sto jeste a ne ici u minus

  6. #26
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SNEZA_YUPAL
    Moje je misljenje da ne treba preterati u davanju "vlasti",ali ipak nije na odmet malo- u granicama- jer ima i svakakvih zena koje svoju slobodu koriste za "sve i svasta".
    Ponakad je dobro kad ima muske reci ali u normali,ne u izivljavanju
    hmm priznajem da meni treba neko koji ce mi pokazati gde su mi granice. ne volim muskarce koji mi popustaju u svemu, ne volim kad ne mogu da se izbore, nego se uvek sloze sa mnom. ne postujem ih onda. tada idem toliko daleko da vidim sta bi sve trepeli ( ovde ne mislim na varanje)
    ne znam dal sam se dobro izrazila sta mislim, nadam se da ce te me skontati

  7. #27
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    hmm priznajem da meni treba neko koji ce mi pokazati gde su mi granice. ne volim muskarce koji mi popustaju u svemu, ne volim kad ne mogu da se izbore, nego se uvek sloze sa mnom. ne postujem ih onda. tada idem toliko daleko da vidim sta bi sve trepeli ( ovde ne mislim na varanje)
    ne znam dal sam se dobro izrazila sta mislim, nadam se da ce te me skontati
    tu je to i kod mene

  8. #28
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ne znam ali meni treba sloboda i to u svemu a ja nisam dete da ne znam kad je u necemu dosta. Smetalo bi mi da mi on to kaze da mi stavlja neke granice ili zabrane. Ima tako stvari koje bih uradila ali ne da nesmem nego znam da ne bi bile u redu i cak to mi nekad zasmeta. Ali to je tako u ljubavi i kad imamo porodicu neke nam stvari ostaju uskracene.

    Mozda je smesno ali ja sam kao dete oduvek o tome sanjala da zivim sama, da radim sta hocu i kad hocu iako sam u principu takvo detinjstvo i imala a ni sad nije drugacije. Na svoj zivot ne mogu da se zalim sve je dosad super ali ima trenutaka kada bih stvarno htela da budem negde daleko gde nema nikoga ne znam ni ja zasto.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •