Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: O NE NE ... NIKAD BRE

  1. #11
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    da produzim temu:

    DA LI STE IKAD U ZIVOTU POSUDJIVALI SVOJE STVARI (tj. odelo itd ...) DRUGARICAMA I DA LI JOS TO RADITE?

    Pre jos u srednjoj skoli znale smo si drugarice izmedju sebe posudjivati stvari kad smo se spremale za izlaske. Ja sam to malo manje prakticirala iz prostog razloga, posto te npr. majice nisam vise videla nikad ili sam je dobila nazad u stanju za smece . Obeca, da ce vratiti odma drugi dan; ja to razumem jos u toku ove godine a ne iduce ... tako sam razdala dosta svojih stvari, da sam ostala skoro bez ... znaci maco, ti sebi kupi a mi cemo navodno posudjivati od tebe ...
    pa ovako...posudjujem stvari ali ne svakom....na primer mom najboljem drugu uvek pozajmim nesto i on meni isto tako....znaci ako pazis kome pozajmljujes dobices ih u dobrom stanju nazad...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  2. #12
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    posudjivala sam i naucila se pameti. nikada niko mi maltene nije vratio stvar na vreme. i kad posle nekog vremena zatrazim nazad vrate je ko da je krava izvakala. ma nikada vise. ni ja ne pozajmljujem od nikoga, tako da ne dam ni svoje

  3. #13
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    tako i kod mene bilo. Ja kao ja, sacekam dosta vremena, da se sete sami vratiti. Mrsko mi traziti MOJE stvari nazad - osecam se krivo bem ga. ALi kad moram moram. Sad ne posudjujem nikako. Tj necu ...

  4. #14
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    recimo da bi to moglo biti, nikad ne posuðujem svoju garderobu niti uzimam od drugih
    tiha voda breg roni

  5. #15
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA Pogledati poruku
    maco gdjesi nasla te cizme meni se svidjaju hehehehehe

    ja mrzim sareno.... nevolim zeleno.. mada imam jednu kosulju al je fina... inace mi je u ormaru sve crno bogte nekad pogledam sve se crni heheh moram mallo pocet i svetlije da kupujem hihihi


    E stvarno ..........Mislim da niko na svijetu ne bi ovo gore obukao ............haahahahahah .........Mozda bi to obukla moja baba
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •