Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Sejo Kalac - 2009 - Dodje To Iz Duse samo na YCN

  1. #1

    Thumbs up Sejo Kalac - 2009 - Dodje To Iz Duse samo na YCN

    Velika mi je cast da vas obavestim da novi album Sejo Kalac-a "Dodje To Iz Duse" se nalazi oficijelno SAMO NA YuCafe.Com za download!!

    Na Albumu se nalazu sledece pesme:
    01 - Apsolutno Tacno (3:13)
    02 - Dodje To Iz Duse (3:39)
    03 - Mogu Bez Tebe (3:21)
    04 - Kupi Mi Crnu Goru (Duet with Jasmin) (3:19)
    05 - Nisam Fer (3:30)
    06 - Nocni Covjek (3:16)
    07 - Znas Li, Znas Li Brate Brate (3:24)
    08 - Sirotinjo (3:31)
    09 - Dodje To Iz Duse (Remix) (3:49)

    Album mozete preuzeti sa linka www.yucafe.com/Sejo-Kalac.html ili iz nase download sekcije na www.yucafe.com pod "Download" gde imate mogucnosti i da preslusate pesme pre skidanje.

    Jedna poruka za sve VAS od PR Team-a Sejo Kalac-a kao i od Sejo Kalac-a licno.

    Dragi Prijatelji,

    Sejo Kalač i njegov PR-TEAM ovog puta su odlučili da poklone CD sa novim pesmama svim slušaocima, i poklonicima njegove muzike.

    Mnogo je truda i vremena uloženo u pesme, i iskreno se nadamo da će one pronaći put do Vaših srca i da će Vam se dopasti.

    Od srca

    Sejo Kalač

    Izvršni muzički producent

    Goran Ratković Rale
    I od mene jedno veliko HVALA za ceo njegov PR Team, za kucu AS Media, za producent-a Gorana Ratkovic-a Rale-ta i posebno hvala Sejo Kalac-u sto se odlucio za nas i izabrao promociju putem naseg YuCafe Network-a.

    Zelimo vam ugodno slusanje pesama!

  2. #2
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Na samom pocetku zelim da se zahvalim Mafiji za postavljen NOVI album Seje Kalac.
    Hvala ti Mafija.

    Zahvaljujem se Seji i njegovom timu koji dobrodusno poklonise svoj NOVI album nama. Vjerujem Sejo i ja da ce tvoje pjesme naci put do srca nasih usera koji redovno posjecuju nas site. Bar do mog srca je par tvojih pjesama prodrlo.
    Zahvaljujem se.

    Zamjerka ostalim userima:
    Pitam se da bas niko ne reaguje na ovu temu a hiljadama registrovanih usera YCN site je skinulo NOVI album Seje Kalac.
    Ne budite sebicni.. podijelite vase misljenje sa nama... kako vam se dopada NOVI album?

    S postovanjem,

    Srna

  3. #3
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Prvobitno hvala Seji i njegovom timu sto su nam poklonili album,a zatim hvala Mafiji koji nam je to lijepo "servirao" ..

    Pjesme su odlicne..
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •