Strana 34 od 42 PrvaPrva ... 243233343536 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 331 do 340 od 412

Tema: Sta je ljubav ?

  1. #331
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Da jeste..bas prava ljubav..dobro cojk kaze

  2. #332
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    Da jeste..bas prava ljubav..dobro cojk kaze
    moze li da ja njega hebem pa hladim malkice jel bi i tada bila ljubav hahahhahahahah
    moj spasitelj__________________________

  3. #333
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Svi čeznemo za ljubavlju, za toplinom, za nježnošću, za onim iskonskim pripadanjem nekome
    do koga nam je iskreno stalo. Svi, kad volimo, želimo biti u isto vrijeme voljeni. Samo uzvraćena
    ljubav je sretna ljubav, sve ostalo je mučenje, patnja, tuga i takva ljubav nema smisla.

    Ljubav treba biti ljepota i zadovoljstvo, ne tuga. Treba biti veselje i radost, ne suze i neizvjesnost. Ljubav je osjećaj u kojem se utapamo, a da nikad ne možemo ostati bez zraka.
    Što dublje tonemo u nju, sve više snage skupljamo, sve smo jači, sve poletniji, sve
    opušteniji.

    Kad volim, cijeli svijet mi je na dlanu, volim srcem, dušom, tijelom, volim svim svojim čulima i volim poklanjati sebe. Ljubav za ljubav, ljubav iz ljubavi. Postoji li neki ljepši osjećaj od toga. Onaj, koji nikada nije osjetio ljubav, koji ne zna što znači voljeti, nema pojma koliko je nesretan u svom životu.
    Jer ništa goreg nema od hladnog i bezosjećajnog srca, koje nije spoznalo toplinu i svetost
    nečijeg postojanja i u kojem razum nije prepustio mjesto srcu. A tamo, gdje srce vlada,
    ljubav kolo vodi i sve pobjeđuje.

    Svi smo mi orahove ljuske koje se ljuljaju na moru života. I nikome nije nimalo lako...kad pronađu onu svoju drugu polovinu, pa se sklope, savršeno, kao školjka, onda plutaju, onda im ne može ništa ni vjetar ni voda...Još od vremena kad je, po mitologiji, Zeus dao da se ubije savršeno biće (pola muškarac, pola žena) i da se njegovo srce podijeli na dva dijela i baci daleko jedno od drugoga, svi traže onu drugu polovicu srca, drugu polovicu sebe, da dalje brode, da dalje idu jači i samosvjesniji...Rijetki to uspiju, neki pronađu samo privid te polovine, neki umru nikad je ne pronašavši, samo rijetki uživaju u svemu tome, makar i na daljinu, svjesni te savršenosti, koja postoji, ali koja im nikad neće biti dostupna...Ali, imali su sreću, susreli su je...za tu spoznaju o postojanju svoje druge polovice, njenom traženju i prepoznavanju, makar ne bila uz nas, vrijedi živjeti...

    Zato volite, borite se za ljubav, borite se da je zadobijete i zadržite. jer ona je jedina vječna,
    sve ostalo je prolazno. Ma na kakve prepreke nailazili u tom svom traženju ljubavi i druge polovine srca, vjerujte, bit ćete nagrađeni na kraju. Shvatit ćete da je vrijedilo čekati, samovati, tugovati, tolike greške napraviti, zbog kojih smo se kajali. Sve je to cijena prave i iskrene ljubavi.



    Preuzeto..autor nepoznat..
    ............

  4. #334
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    cekam,samujem,pravim greske
    moj spasitelj__________________________

  5. #335
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    joj nela bas je odlicno

  6. #336
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    cekam,samujem,pravim greske
    ako ti dodje ikad ti bi da ga docekas ako to ne bude nikad ti bi ga opet cekala i svakog dana ces biti lepa za njega jer svaki je dan njegov imendan..samo je korak dug na rastanku i niko nije drug u porazu,tisina kvari ti taj odlazak kad ptica polece znas to los je znak i pristajes i priznajes da budes ta koja nezna gde je sad...

  7. #337
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    cekam ,samujem,volim i postojim
    moj spasitelj__________________________

  8. #338
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    On i Ja-mi smo ljubav..luda ..djetinjasta..

  9. #339
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    dobro rece Dadi
    SRANJE!!
    Najvece
    i onda se covjek u ta gofna uvali..kako ko..neko do koljena..neko do vrata..neko preko glave..
    ja preko glave((
    cccc

  10. #340
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    e da jest GOVNO i to upakovano u celofan
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •