Strana 28 od 42 PrvaPrva ... 18262728293038 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 271 do 280 od 412

Tema: Sta je ljubav ?

  1. #271
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    ljubav je LJUBAV
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  2. #272
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    Kako je meni zao sto ljudi od ljubavi prave nesto sto nije lijepo,ajme Boze pokazi ljudima put do ljubavi prave i istinske,ljubav je nesto naj ljepse i naj dragocjenije sto postoji i kada se nebi iskoristavo taj divni osjecaj svi bi znali kako je ljepo voljeti i biti voljen
    Ljubav meni pravi nesto sto nije lepo...a ne ja ljubavi, i zato mislim da ljubav je nesto najbolnije

  3. #273
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Ljubav meni pravi nesto sto nije lepo...a ne ja ljubavi, i zato mislim da ljubav je nesto najbolnije
    preispitaj onda svoju ljubav srce moje,mozda je ta ljubav pogresna,jer ljubav i kada boli to je nesto sto nas cini sretnima a ne tuznima kao sto vidim da si ti
    moj spasitelj__________________________

  4. #274
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    *Mozda Bog zeli da sretnemo nekoliko pogresnih ljudi prije nego sretnemo onu pravu osobu,tako da kada ju napokon sretnemo budemo svjesni koliko moramo biti zahvalni na tom daru.

    *Istina je da znamo sta imamo dok to ne izgubimo ,ali istina i da znamo sto nam nedostaje dok to ne nadjemo.

    *Dati nekome svu svoju ljubav ne znaci i da ce oni voljeti vas,ne ocekujte ljubav zauzvrat samo zelite da im bude u srcu ali ako ne bude,budite zadovoljni sto je u vasem...

    *Sreca postoi za one koji placu one koji su povredjeni,one koji traze i one koji se trude ,jer samo oni znaju cjeniti ljude koji dotaknu njihov zivot.

  5. #275
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    *Mozda Bog zeli da sretnemo nekoliko pogresnih ljudi prije nego sretnemo onu pravu osobu,tako da kada ju napokon sretnemo budemo svjesni koliko moramo biti zahvalni na tom daru.

    *Istina je da znamo sta imamo dok to ne izgubimo ,ali istina i da znamo sto nam nedostaje dok to ne nadjemo.

    *Dati nekome svu svoju ljubav ne znaci i da ce oni voljeti vas,ne ocekujte ljubav zauzvrat samo zelite da im bude u srcu ali ako ne bude,budite zadovoljni sto je u vasem...

    *Sreca postoi za one koji placu one koji su povredjeni,one koji traze i one koji se trude ,jer samo oni znaju cjeniti ljude koji dotaknu njihov zivot.
    prekrasno,tako te volim
    moj spasitelj__________________________

  6. #276
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    *Mozda Bog zeli da sretnemo nekoliko pogresnih ljudi prije nego sretnemo onu pravu osobu,tako da kada ju napokon sretnemo budemo svjesni koliko moramo biti zahvalni na tom daru.

    *Istina je da znamo sta imamo dok to ne izgubimo ,ali istina i da znamo sto nam nedostaje dok to ne nadjemo.

    *Dati nekome svu svoju ljubav ne znaci i da ce oni voljeti vas,ne ocekujte ljubav zauzvrat samo zelite da im bude u srcu ali ako ne bude,budite zadovoljni sto je u vasem...

    *Sreca postoi za one koji placu one koji su povredjeni,one koji traze i one koji se trude ,jer samo oni znaju cjeniti ljude koji dotaknu njihov zivot.
    Bez teksta sam...
    To je to..
    Ljubav je Bozije davanje...

  7. #277
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    Bez teksta sam...
    To je to..
    Ljubav je Bozije davanje...
    pa to je ono o cemu ja cijelo vrijeme pisem Bog uvijek da svakome ljubav,samo sto smo mi nestrpljivi i ne cekamo onu pravu bozansku
    moj spasitelj__________________________

  8. #278
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    pa to je ono o cemu ja cijelo vrijeme pisem Bog uvijek da svakome ljubav,samo sto smo mi nestrpljivi i ne cekamo onu pravu bozansku
    Ma znam milkic..Ljubav je i majka i maceha..covjek osjeti u zivotu i jedno i drugo..nazalost

  9. #279
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    Ma znam milkic..Ljubav je i majka i maceha..covjek osjeti u zivotu i jedno i drugo..nazalost
    to je sastavni dio zivota,znam samo da je ljepo voljeti
    moj spasitelj__________________________

  10. #280
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Ljubav se samo ljubavlju nagradjuje...ne ostvarenjem...
    Ljubav privlaci ljubav....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •