Strana 13 od 42 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 412

Tema: Sta je ljubav ?

  1. #121
    Senior Member TikTak avatar
    Datum registracije
    13.10.2006
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Po nekad mi toliko nedostaje,da pozelim da ga iz srca svog ischupam-samo da ga zagrlim i spustim glavu na njegove grudi....

    Da li je to ljubav ili samo Usamljeno srce-ko ce ga vishe znati...

  2. #122
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    To je ceznja cini mi se!

    Nije to tako strasno samo ako naucis da zivis s tim!

  3. #123
    Senior Member TikTak avatar
    Datum registracije
    13.10.2006
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki
    To je ceznja cini mi se!

    Nije to tako strasno samo ako naucis da zivis s tim!
    U pravu si to je Ceznja



    U meni bestidna èežnja za sobom. Neprihvaæenom u svetu dvostrukog morala. Dvostrukih merila, dvostrukih istina. Želja koja me ubija i plaši svojom silinom, jer preti da mi razruši dosadašnji život. Da me napuste oni do kojih mi je stalo. Da me ostave kao što se ostavlja stara pocepana stvar za koju više nema sumnje da nikada neæe moæi biti nova, ma koliko je krpili. Osim ako se zaista ne zameni za novu. Jer nisam po standardu. Jer želim ono što nije dozvoljeno. Jer vrištim zbog zatvora u kojem se moja krila lome i odumiru, u kojem sam roðena i za koji me niko nije pitao, volim li ja to. Hoæu da kažem, hoæu da dohvatim, hoæu da budem onakva kakva sam, u tom meðuprostoru plešem do transa kako bih zaboravila na ove zidove na kojima vise iskezena lica tamnièara, lica drugih ljudi izmešana sa mirisom mojih sopstvenih strahova, plešem do ludila kojem je jedina svrha iskoèiti iz ovih šina koje su usmerene u predele kojih se grozim. Ne želim tamo, nisam ja za to, ne oèekuj od mene da igram igre u kojima nema moje duše. Moje duše. Shvataš li. Ne mogu to ni od tebe da tražim. Ne ostavljaj me, ipak. Suze isplakane svih ovih godina za tobom skupljene u kristalnoj posudi naših skoro zakopanih života preliæe na stranu u kojoj nema snova. Stvarnost od snova i snovi od stvarnosti mogu li se nazvati pravim životom. Ni prijateljska pružena ruka neæe me odvesti tamo gde želim, jer u taj prostor moram kroèiti sama, odbaciti sve da bih prihvatila sve. Da bih živela sebe. Ludilo mi preti sa svih strana, na koju god da kroèim, survaæu se u ponor bez povratka. Jednom se moram odluèiti. Jer sam željna dobrote, jer sam željna nežnosti. Jer sam željna jednostavnosti, bliskosti koja ne vezuje. Jer sam željna srca koje krvari za pravu stvar. I raduje se, noseæi zauvek i deliæ tuge jer nismo mogli zajedno. I deo nade da æemo to možda ipak biti, jednom, u nekom drugom svetu, u nekom drugom, ko zna, životu. Još uvek držim tvoju ruku. Moram te pustiti. Moram.
    Ubi me prejaka rech

  4. #124
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    auuuuuuuuuuuuuu...

    "Ni prijateljska pružena ruka neæe me odvesti tamo gde želim,
    jer u taj prostor moram kroèiti sama, odbaciti sve da bih prihvatila sve."



    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #125
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    svako ima svoje znacenje sta je ljubav...
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  6. #126
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA
    svako ima svoje znacenje sta je ljubav...
    • Sta je liki za tebe ljubav?

      Za mene je to nesto najuzviseniji sto postoji

      osetiti snagu ljubavi je najlepse

      mene to pokrece......

      cmoka za te i za one koji citaju ovo

  7. #127
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    za mene se ljubav ne moze objasnit jednom reci... za mene je, osobu koju volis toliko mnogo da ne mozes bez te osobe da dises, i kad nije kraj tebe, da ti je tesko i da ti nedostaje u svakom trenu... ITD....


    cmokic nepoznata
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  8. #128
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ljubav nije nikakva zagonetka,jer smo je vec sto puta rešili. Naprotiv,
    ona je zgodna odgonetka,
    koju svaki put ponovo zamrsimo,da bi smo uživali u njenom rešavanju.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  9. #129
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ljubav je kad nisi tu a zivis u meni.....Ljubav je za mene u svakom slucaju osecaj koji je iznad svih...smatram da ljubav cini coveka srecnim dok ga cini nesrecnim nije vise ljubav...

  10. #130
    Junior Member
    Datum registracije
    03.01.2007
    Lokacija
    banja luka
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Ona,zena iz grada tamo nekog velikog,zena FAN fatale iz prica Grckih ,davnih,sa svim drugim epitetima superlativa koji postoje za zenski rod...
    On,provincijski kontraverz,takav kakav jeste,sa svojim storyama zivota,
    izgleda onako tipicno balkanskoga sa sve sarmom koje to podneblje nosi
    sa sobom.....
    Sretose se na prostranstvu neta,ne namjerom nekom nego svako iz svog filma,trijebeci dosadu svakodnevnica svojih.
    Taj nekakav susret slucajan,pre svega,sto se nadjose u neko vrijeme na nekom mjestu,usmjeri im tokove zivota u nesto neocekivano,ni cak u snovima,niti cemu slicnom.Druzenje zapoce,onako neobavezno caskanje,no neprodje mnogo vremena,jacina sve svakim danom povecava se prerasta klasiku,bjezi u nekom dotad nepoznatom smjeru,a da ni sami nebise svjesni toga ,no tako im bi.Vrijeme leti dotad nepredvidivim brazinama,to njihovo vrijeme druzenja,vrijeme koje oduzima okvire,vrijeme koje od sati pravi sekunde ,od mjeseci sate.....
    E,posto to bi tako,nebi im tesko shvatiti ,da im se se desava ono o cemu pisu i Rimljani i Grci a i oni pre njih a i oni u sadasnje vrijeme.
    Prihvatise oni to da je tako,malo se opirucii samima sebi ,malo jedno drugom ali sta je tu je..................................!



    rekao bi i ja nesto na to:
    .......ljudi igraju bingo citava zivota,poneko dobije,a taj ko dobije ,vele ,srecan je.

    Neka im je sa srecom!!!!!!!!!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •