Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 19

Tema: Sta bi vi odabrali ?

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Sta bi vi odabrali ?

    Vec duze vreme ste u vezi . Sve je na svom mestu i razmisljate o zajednickom zivotu , porodici i svemu onome sto taj zivot nosi . Istovremeno ste na pragu uspesne karijere na estradi , filmu , biznisu , politike ili pak neceg drugog .

    Pred vama se javlja dilema . Cega se sad odreci i za sta se opredeliti ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    jaoj ... ako sam vec duze vreme u vezi i ako shvatim, da ta veza nema perspektive; odlucujem za karieru. Ako sam stoposto sigurna u svoju vezu; nemam tu sta razmisljati ...

    joj, to je dosta opsirna tema, mogu nabrojati hiljadu razloga Za i Protiv ... da cujemo ostale

  3. #3
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    zavisi.. mislim mozda bih mogla sa partnerom da se dogovorim da sacekamo jos neku godinu sa porodicom. mozda je i on jako ambiciozan i zeli graditi sopstevnu karijeru..
    ma sto kaze maca, ima tu mnogo stvari sto bi mogle da uticu na odluku

  4. #4
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    oko toga se moze bezkrajno diskotovati....sigurno moze da se nadje neki kompromis ....ako je ta veza stvarno ozbiljna partner ce shvatiti....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  5. #5
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sto se ovoga tice , mi muskarci smo u nekoj prednosti nad zenama . Zena koja stupi u brak , normalno je da ocekuje da na njena pleca padnu sve obaveze sto se kuce tice . Zatim ubrzo tu dodju decica , a obaveze oko njih nisu male . Suprug kao glava porodice brine o njihovoj egzistenciji , i on moze nesmetano nastaviti tamo gde je i stao . Ali opet kazem , sve je to stvar licnog dogovora medju supruznicima . Tacno je samo to da se oboje moraju zrtvovati , neko vise neko manje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #6
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Mislim, da je to jos jedan klise, gde mora muskarac vise zaraditi, biti na boljem polozaju i tako brinuti za nezniji pol. Polako to nestaje iz drustva ... muskarci sad jednostavno "jedu" svoj ponos ...

    (znam, da nije vezano za temu ali et` usput

  7. #7
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Maco , nije to klise , vec je svugde tako od kada je sveta i veka . Nisam protivnik toga da zensko privredjuje i popunjava porodicni budzet , pa cak i da vise zaradjuje od muskarca , a sve ostalo bi trebalo biti stvar medjusobnog dogovora .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    sta znam, ja svakoj devojci koja mi se svidi kazem unapred kako je i sta. Ako zeli da bude sa mnom, mora da prihvati sve kako jeste. Ja nikad ne bih ostavio ovo sto radim zbog devojke, ali isto tako ne bih ostavio devojku zbog muzike. Uvek se nadje neko reshenje.

    @boraf i maca: mimoilazite se... (: btw maco, u pravu je boraf, nije ono sto je on napisao klise, to je cinjenica. Nemam ni ja nista protiv da zena zaradjuje vise od muskarca i da bude uspesna, ali zna se ko je lepsi a ko je jaci pol. :P
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  9. #9
    Senior Member sabinaOKARA avatar
    Datum registracije
    30.09.2005
    Lokacija
    slovenija
    Poruke
    368

    Podrazumevano

    Sve zavisi od partnera,kako bi on to prihvatijo....al kako i boraf kaže kad se žena uda ima posla oko raèuna,hrane,djece....nije to lako
    KAFENO ne da TVOJA OKARA TEBE NIKOME *mwa*

  10. #10
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Moramo se u svemu dopunjavati . Ne kaze se dzabe da iza svakog uspesnog muskarca stoji isto tako uspesna zena .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •