Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: Boze Dragi :S

  1. #11
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Hvala bogu ne u Izraelu.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #12
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    e pa strasno cega sve ima na ovom svetu...strasno i zalosno, k'o da nismo u 21. veku

    Тражила да је муж бије само једном недељно

    Иранка Мирјам Ј. жалила се суду због насилног понашања свог супруга, али, уместо да тражи његово кажњавање, она је молила да се обавеже да ће је убудуће тући само једном недељно. “Мој муж је напрасит човек и туче ме скоро сваке вечери. Мислила сам да ће после рођења нашег детета престати. Али, ствар је постала још гора”, изјавила је она пред судом. “Не тражим никакву новчану одштету. Волим свој живот. Мој муж је насилник. То је у његовој природи. Хоћу само да обећа да ме неће тући више од једном недељно”. Позван да се изјасни пред судом, супруг је рекао да не “туче своју жену баш свако вече”. “Тучем жену јер мора да има страх од мужа. Тако је терам да ме поштује”, објаснио је он. Судија је наредио супругу да се писмено обавеже да ће престати да је злоставља.


    Nisam znala gde sa ovim tekstom...ako je na pogresnom mestu molim urednike da prebace gde treba.

    Hvala
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  3. #13
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Ne mogu da verujem... e stvarno svega i svacega ima na ovom svetu.... UZAS....

    P.S. Djedjo, na dobrom je mestu postavljen, samo neznam dal ce svi razumeti...
    Zato cu ga caskom prepisati ZA one koji ga nisu mogli procitati...
    Citirati Originalno postavljeno od Djedja
    Тражила да је муж бије само једном недељно

    Иранка Мирјам Ј. жалила се суду због насилног понашања свог супруга, али, уместо да тражи његово кажњавање, она је молила да се обавеже да ће је убудуће тући само једном недељно. “Мој муж је напрасит човек и туче ме скоро сваке вечери. Мислила сам да ће после рођења нашег детета престати. Али, ствар је постала још гора”, изјавила је она пред судом. “Не тражим никакву новчану одштету. Волим свој живот. Мој муж је насилник. То је у његовој природи. Хоћу само да обећа да ме неће тући више од једном недељно”. Позван да се изјасни пред судом, супруг је рекао да не “туче своју жену баш свако вече”. “Тучем жену јер мора да има страх од мужа. Тако је терам да ме поштује”, објаснио је он. Судија је наредио супругу да се писмено обавеже да ће престати да је злоставља.
    Trazila da je muz bije samo jednom nedeljno

    Iranka Mirjam J. zalila se sudu zbog nasilnog ponasanja svog supruga, ali umesto da trazi njegovo kaznjavanje, ona je molila da se obaveze da ce je ubuduce tuci samo jednom nedeljno. "Moj muz je naprasit covek i tuce me skoro svake veceri. Mislila sam da ce posle rodjenja naseg deteta prestati, Ali stvar je postala jos gora", Iizjavila je ona pred sudom. "Ne trazim nikakvu novcanu odstetu. Volim svoj zivot. Moj muz je nasilnik. To je u njegovoj prirodi. Hocu samo da obeca da me nece tuci vise od jednom nedeljno". Pozvan da se izjasni pred sudom, suprug je rekao da ne "tuce svoju zenu bas svako vece". "Tucem zenu jer mora da ima strah od muza. Tako je teram da me postuje", objasnio je on. Sudija je naredio suprugu da se pismeno obaveze da ce prestati da je zlostavlja.

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #14
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    e ja svakakve gluposti bwe...... kod nas je ovdje na tv bilo djeca od 12 godina imali sex i uhh fuj bwe svasta nesto ovdje svet nije normalan... uzas no je.
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    iz krajnosti u krajnst ma svega i svacega ima danas

    to je samo deo onoga sto se sazna
    a sta je sa onim koje niko ne objavi

    jaooooooo

  6. #16
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Jebotee uzasss

  7. #17
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    Sedam godina držala decu u izolaciji


    Jedna 53-godišnja majka iz okoline austrijskog grada Linca držala je svoje æerke starosti od 14, 18 i 21 godinu sedam godina potpuno izolovane od ostatka sveta. Kako su objavili austrijski mediji, pravnica po struci, nakon razvoda od muža, „zabarikadirala” se sa æerkama u svojoj kuæi. Školama u kojima su bile upisane æerke ona je, prilikom njihovog ispisa, navela da namerava sama da ih uèi, što nadležne vlasti dozvoljavaju. Istovremeno, ona je prekinula sve socijalne kontakte i dozvolila je potpuno propadanje kuæe u kojoj je živela. Ocu æerki ona je rekla da su deca bolesna ili kod babe svaki put kada je želeo da ih vidi.

    Kada su nadležne vlasti dobile informacije o katastrofalnom sanitarnom stanju, odluèeno je da se deluje i majci su oduzete æerke.

    U kuæi je radila samo jedna sijalica, nije bilo vode i nakotili su se miševi i pacovi, a tri devojke su, zbog duge izolacije, razvile sopstveni naèin komunikacije.

    Mediji izveštavaju da se majka, od oktobra 2005, kada su vlasti odluèile da joj oduzmu starateljstvo nad decom, nalazi u istražnom zatvoru i naæi æe se uskoro pred sudom, dok su æerke na terapiji. (Tanjug)

  8. #18
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    kukuuuuuuuuuuu.....
    ne mogu da verujem..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #19
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    eee jesam ja rekla.... ima svasta.... bolesni ljudi hehehe.... loodo i blentavo!!!!!!!
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •