Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 128

Tema: Razocarenje

  1. #1
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano Razocarenje

    ajmo ovako.. recimo dopisujes se sa nekim tipom/curom preko neta, razmenili ste slike (nemate cam) ovo ono.. sve je super. odlicno se slazete. u svemu isto ili slicno razmisljate, ma savrseno. on/a je sladak, odgovara vam u svemu..

    i dosao je taj famozni dugo ocekivani live susret... nasli ste se. kad ono.. on/ona nije ta/taj sa slike.. po izgledu vam se ne svidja, al znate da se inace odlicno slazete.. sta bi uradili? ostali sa njim/ njom? ili pobegli glavom bez obzira?

  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    nisam dosla do takve situacije ali....
    Mislim da bi mu dala sansu bar da objasni zasto je to uradeo..
    ako sam vec toliko vremena provela na netu sa njim u prici i sve to...
    pa cak i do susreta je doslo.. ma nebih bezala garant.. ipak bih bar razgovarala sa njim...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #3
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Puno nas ima IRC kao dodatan hobi za upoznavanje novih prijatelja. Posto je irc "tekstovni" medij; sam napravis neku sliku u glavi sa kim chatas. Slika je po meni sa jedan korak dalje, sa kojim dobijes realniju sliku o toj osobi. Dosta dugo mi treba vremena, da nekoga upoznam. Znaci kroz vreme bi valjda videla, jel iskrena osoba ili ne. E, kad steknem poverenje; moze se i koja slicica dati ili traziti zauzvrat ...

  4. #4
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Vidis, nisam odgovorila do kraja . Znaci, iako nije prava osoba na slici; naravno, da mi ne bi smetalo. Jer, ako sam nasla nekoga, ko mi odgovara 100% (mislim, da sam nasla ) a to je:

    ima smisao za humor, vecni optimista nevezano na situaciju, u kojoj se nalazi ... voli more, sunce, jutarnju maglu, brda , ciste reke, duboka jezera puna misterije i zelene doline ... voli sve ljude bez izuzetka ... znaci, zaljubljen je u zivot. Razgledan je, nacitan ... mogu pricati i debatirati sta mi padne na pamet :P ... ponekad i nesto pametno naucim i zapamtim od njega ... i kad ja stanem, da popijem cashu vode - on jos prica ...

    i to sve da bacim zbog jedne slike ?

  5. #5
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    napisala sam namerno slika, al sam mislila na to da ja ne bih mozda imala vise poverenja u njega, jer me je lagao dugo vremena. osim toga, covek stekne neku celokupnu sliku o nekoj osobi, i naravno da se menja nesto ako vidis ta nije ta osoba. ovde sad najmanje mislim na izgled.

  6. #6
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano Re: Razocarenje

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po izgledu vam se ne svidja, al znate da se inace odlicno slazete.. sta bi uradili? ostali sa njim/ njom? ili pobegli glavom bez obzira?
    Fizièka lepota je prolazna, èak i posle svih onih moguæih i nemoguæih operacijica...Po meni najvažnija je unutarnja, lepota duše, ona je trajna i oni koji je imaju, imaju je dok je njih...
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  7. #7
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    spomenula sam fizicki izgled, al sam mislila na to dal bi ste i dalje mogli imati poverenja u tu osobu. zar se ne bi pitali, dal me je jos nesto slagao? zar ne bi od tada poceli svaku njegovu rec da vagate?

  8. #8
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ja bi, jer uopste ne volim lazi. Meni je jedna laz dovoljna, sitna neka i poverenja u tu osobu vise nemam.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  9. #9
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    takodje. svaku rec bi analizirala, samo da vidim da me opet nije slagao nesto

  10. #10
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Ništa nas ne može razoèarati ako nas prethodno nije oèaralo!
    Dali je žudnja za oèaravajuæim vredna rizika moguæe gorèine ukusa u duši? Ko to zna? Možda i jeste to smisao vrednovanja...
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •