Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 128

Tema: Razocarenje

  1. #11
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ... a sta, ako smo i mi na neki nacin razocarali tu osobu? Znaci, nismo "sve to", sto smo bili preko neta?

  2. #12
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    ... a sta, ako smo i mi na neki nacin razocarali tu osobu? Znaci, nismo "sve to", sto smo bili preko neta?
    Pa nista, idemo dalje...Iskreno receno znam i malo da muljam u "razgovorima" na nettu, ali osobi koju sam srela, nisam ama bas ni jednu neistinu rekla. Dakle sve ima svoj arsin
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  3. #13
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ... ma da, razumem, sta hoces da kazes. Ali ipak, kad se sretnemo i ne bude isti car kao na netu?

  4. #14
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Pa ne znam, prilicno sam kriticna, sa mnogima nebih zelela nikada da se sretne, dakle srela sam samo jednu osobu sa neta, a dakako pricala sa mnogima, Nisam razocarana, a mislim da nije ni on. Susret je bio upravo onakav kakvog smo ga zamisljali.
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  5. #15
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    sve je to individualno, ali ako se seæate, veæ sam to negde napomenuo,mislim da je za sve presudna iskrenost i samo iskrenost, ako smo od poèetka upoznavanja bili iskreni jedni prema drugom svako iznenaðenje je svedeno na minimum,ali kažem sve je to individualno, neko je iz, samo nejmu znanih razloga,lažov i tu se ne može ništa sreæom brzo se sazna ko je kakav, za takve stvari nekad je svet baš mali, uvek neko nekoga poznaje pa se možete informisati za svaki slušaj za ne daj bože
    tiha voda breg roni

  6. #16
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    pruzio jos jednu sansu

  7. #17
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano Re: Razocarenje

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    ajmo ovako.. recimo dopisujes se sa nekim tipom/curom preko neta, razmenili ste slike (nemate cam) ovo ono.. sve je super. odlicno se slazete. u svemu isto ili slicno razmisljate, ma savrseno. on/a je sladak, odgovara vam u svemu..

    i dosao je taj famozni dugo ocekivani live susret... nasli ste se. kad ono.. on/ona nije ta/taj sa slike.. po izgledu vam se ne svidja, al znate da se inace odlicno slazete.. sta bi uradili? ostali sa njim/ njom? ili pobegli glavom bez obzira?
    neznam kako ostali al ja nevolim da mi se laze niti da koga ja lazem ako vec duze vremena imamo neki odnos u kojem nam je obadvoma lepo zasto onda da mi podmece tamo nekoga..i naravno kad bi doslo do nekoga susreta i to nije on alo bre pa sta bi trebala da kazem a joj ...bas neznam kako bi odreagovala....mada mnogi nece da se pokazu neznam zasto,mozda se srame sami sebe...jbga....neznam zbog cega bi se krili i namestali tamo neke druge slike i slicno....to mi bas glupo....il kad trazim da mi pokaze sliku a on izvodi tamo nesto a joj....neverujem da bi to posle vise bilo isto jer budes prevaren....neznam jbga....to mi glupo...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  8. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    ako je slagao/la za sliku ko garantuje da nije i drugo laz a slika kao slika nije bitna bitno je kako se dvoje slazu u tim razgovorimai zasto bi onda lagao ili lagala za sliku

  9. #19
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    pa mozda ima osoba koje su umislile da su ruzne il sta je znam..
    pa se stide da pokazu sliku...

    ja polazim od sebe... nikad nisam zavolela osobu samo zbog izgleda.. NIKAD..
    vec zbog onog sto nosi u sebi.... ono nesto posebno, sto me je privlacilo, kao sto su dusa coveka i jos dosta toga vrednije od izgleda..

    zato mislim da nebih bila previse sokirana kada bi mi se pojavila neka leva osoba..
    mozda nebih poverovala istog trena kada bi se videli da je to ON..
    al bih sigurno ispitala o cemu smo preko neta pisali i tako to..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  10. #20
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od scorpion70
    ako je slagao/la za sliku ko garantuje da nije i drugo laz a slika kao slika nije bitna bitno je kako se dvoje slazu u tim razgovorimai zasto bi onda lagao ili lagala za sliku
    TAKO JE SCORP KO GARANTUJE DA I SVE OSTALO NIJE LAZ I KAKO ONDA DA SE NASTAVIS PRE SVEGA DOPISIVATI SNJIM/OM I POSTAVLJA SE ONDA JOS JEDNO PITANJE ZBOG CEGA TOLIKA TAJENSTVENOST
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •