Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 94

Tema: Nikada Muskarci Sa Nama Ne Mogu Izaci Na Kraj

  1. #81
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    nije to poenta nego je poenta što mi ne želimo da izaðemo na kraj sa vama,xexe,ovako nam je zanimljivije
    tiha voda breg roni

  2. #82
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Tako je bas dobra tema i zanimljiva hahah,evo i jedan licni primer ja-meni uvjek moj muz govori uvjek ej nemogu vise ko je izasao stobom na kraj pa ja sad hhahaha i tako je nije ni jedinstven sto mi to govori -TOO DOKAZAUJE DA SMO MI ZENE JACA POLOVINA,DA SMO VISE BORBENE

  3. #83
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    meni moj kaze da sam trebala biti psiholog pak neko drugi mi kaze "mala filozofiras previse"...i tako to...sve u svemu priznajem nije samnom lako...

    Mislim da svaka zena voli da je njena zadnja i bas zbog toga ne mogu izaci na kraj...

  4. #84
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    ma uopste smo teske mi zene ko moze izaci snama na kraj nek se javi ,hhaha a i dzavo bjezi od zene pa sad vidite

  5. #85
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    Sa nama zenama ..treba da znaju da rukovode...da bi izasli sa nama na kraj...

  6. #86
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    Ne možemo živjeti sa vama, ali ne možemo ni bez vas. Nitko nije savršen, ni muškarci, ni žene. Bitno je da prihvatimo svog partnera sa svim njegovim prednostima i nedostacima. A na navike koje nas živciraju, već ćemo se s vremenom prilagoditi.

  7. #87
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ne mogu izice na kraj s nama zato sto se dokazuju i takmice da budu bolji od nas jer su zene po njihovome podredjena bica,a u biti su tako slabi i to je jedini njihov problem,zene su puno jace i lakse se bore s problemom zvani zivot,kada bi oni znali kako s nama treba lako bi onda i na kraj izisli,zenama ne treba puno da se raspilave
    moj spasitelj__________________________

  8. #88
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    ne mogu izice na kraj s nama zato sto se dokazuju i takmice da budu bolji od nas jer su zene po njihovome podredjena bica,a u biti su tako slabi i to je jedini njihov problem,zene su puno jace i lakse se bore s problemom zvani zivot,kada bi oni znali kako s nama treba lako bi onda i na kraj izisli,zenama ne treba puno da se raspilave
    potpuno se slazem milkic moj

  9. #89
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    imam dosta iskustva u medjusobnim odnosima sa zenama i mogu reci ovo:mnogo ste jace od nas mnogo,uvek dobijete ono sto zelite...i da sad ne nabrajam vi vladate svetom ,koliko god se mi trudili da to ne bude tako,danasnji mladici su obicni mekusci mnogo su jace devojke njihovih godina i znaju sta hoce za 10 godina zavladace materhijat mogu to da tvrdim zivotom da se kladim
    tiha voda breg roni

  10. #90
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Eskobar Pogledati poruku
    imam dosta iskustva u medjusobnim odnosima sa zenama i mogu reci ovo:mnogo ste jace od nas mnogo,uvek dobijete ono sto zelite...i da sad ne nabrajam vi vladate svetom ,koliko god se mi trudili da to ne bude tako,danasnji mladici su obicni mekusci mnogo su jace devojke njihovih godina i znaju sta hoce za 10 godina zavladace materhijat mogu to da tvrdim zivotom da se kladim
    Bravo eskobar na iskrenosti..
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •