Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Beograd Grad Buducnosti

  1. #11
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Nije to NEKI grad, to je NAJ grad ðole
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  2. #12
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    ma daj bre grad ko grad sta je bolji od tvoga grada
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  3. #13
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Pa bolji je zato sto ja taj grad (Beograd), volim celim svojim bicem...A "moj" grad bih volela nekako da zaboravim (ne pitaj zasto), prica je ruzna i tuzna.
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  4. #14
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano



    ovo je srbija
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  5. #15
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    I ovo...

    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  6. #16
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    Beograd proglašen za grad buduænosti južne Evrope

    Beograd je u èetvrtak u Kanu proglašen za „grad buduænosti južne Evrope”, u drugoj fazi takmièenja za gradove i regione buduænosti koje organizuje britanski „Fajnenšel tajms”. Gradonaèelnik Nenad Bogdanoviæ rekao je agenciji Beta da je Beograd imao izuzetno oštru konkurenciju i da je uspeh što se našao u društvu gradova buduænosti kao što su London, Pariz, Brno i Baku. Za Beograd je „ovo ugodno društvo i ako nastavimo da radimo kao do sada, može se desiti u skorije vreme da konkurišemo i za glavnog pobednika gradovima kao što su London i Pariz”, rekao je Bogdanoviæ. On je ocenio da je veoma znaèajno i to što æe se Beograd u sledeæem broju „Fajnenšel tajmsa” i njegovim izdanjima naæi u najpozitivnijem svetlu.

    „Sada smo meðu pet gradova i siguran sam da æe Beograd i Srbija nastaviti razvoj onim tempom koji se dešavao u poslednjih pet godina”, dodao je gradonaèelnik Beograda. London je proglašen za grad buduænosti severne Evrope, Pariz za zapadnu Evropu, Brno za podruèje centralne Evrope, a za podruèje istoène Evrope - Baku. Region južne Evrope, pored Srbije i Crne Gore, obuhvata Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu, Makedoniju, Albaniju, Bugarsku, Rumuniju, Grèku, Tursku, Kipar, Maltu i mediteranska ostrva kao što su Sicilija, Korzika i Krit. (Beta)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •