Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Mihin Oprostaj

  1. #1
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano Mihin Oprostaj



    Siniša Mihajloviæ zvanièno æe se oprostiti od igranja fudbala krajem jula ili poèetkom avgusta na stadionu Vojvodine u Novom Sadu. „Odluèio sam da to bude posle SP, a pre poèetka priprema za novu sezonu. Najpre æu pozvati one koji su sa mnom igrali u Vojvodini i Crvenoj zvezdi. Dakle, Šestiæ, Jokanoviæ, Tanjga, Šapuriæ, Vorkapiæ, Mijiæ, Vujaèiæ, pa Saviæeviæ, Jugoviæ, Stojanoviæ, Belodediæ, Prosineèki, Biniæ, Vasilijeviæ i ostali. Sa jednima sam osvojio titulu, a sa drugima dosegao evropske i svetske visine”, rekao je Mihajloviæ. U ekipi koja dolazi iz inostranstva biæe mnogo zvuènih imena. „Pozvaæu Gulita, Figa, Nedveda, Adrija i, naravno - Dejana, pa igraèe sa kojima sam u Laciju osvojio Skudeto: Perucija, Nestu i Vijerija. Ne zaboravljam ni Peðu Mijatoviæa, sa kojim sam dugo bio u reprezentaciji”.

    Jednu grupu èiniæe i fudbaleri sa kojima nije igrao, ali ih poštuje kao sportske rivale i doživljava ih kao svoje prijatelje. „Tu su Maldini, Toti, Pipo Inzagi i još neki. Mi jesmo bili ljuti rivali na terenu, ali smo se u meðuvremenu zbližili i postali veliki prijatelji”.

    Što se trenera tièe, biæe mesta za sve koji su zaslužni za njegovu blistavu karijeru. „Naravno, Vujadin Boškov, Erikson, Ljupko Petroviæ, Milorad Kosanoviæ i, naravno - Roberto Manæini”.

    Sav prihod od utakmice biæe uplaæen u humanitarne svrhe. „Sve što bude prikupljeno, a nadam se punom stadionu, biæe uplaæeno na raèun deèjeg sela u Sremskoj Kamenici”, rekao je Miha. (B92, Sportski žurnal)

  2. #2
    Senior Member Garavi avatar
    Datum registracije
    05.03.2005
    Lokacija
    Stuttgart-Bijeljina
    Poruke
    1.542

    Podrazumevano

    nazalos uvek je davao kljucne golove za Tim i tome mu se divim, ali za reperezenaciju je mogao malo vise da se angazuje.

    Ipak hvala Miha ako nista makar za one iscidente :P

  3. #3
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    do skora su svi oni mogli da se malo vise potrude oko repke. hvala Bogu sada je vec bolje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •