Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Kradja

  1. #1
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano Kradja

    da li ste ikada u zivotu ukrali nesto?

  2. #2
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    jaoo ... nemam ja srca za kradju; preveliki sam panicar ...

  3. #3
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    cak ni cokoladice neke ili par dinara iz maminog novcanika?

  4. #4
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    pa.. od mame sam uzimala bre.. to nije kradja..
    od babe sam krala slatkise.. hehehe ona je imala jedno sanduce gde je drzala neke njoj omiljene stvari iz detinjstva a tamo je isto ubacivala i slatkise.. he he i mi kao deca ja i moje 3 seke kada smo se zazelele slatkog, kod babe je bilo uvek toga..
    od tate nisam nikada nista..! (on je previse strog bio, nisam smela)
    Od sekica dok smo isle u skolu jesam, ponekad nesto love i tako to, al inace su to bile sitnice a i ono sto sam uzimala to sam im rekla nakon nekoliko dana.. posto sam osoba koja ne moze da nosi nesto u sebi zbog cega se oseca krivom.. tako da sam im uvek rekla..

    uh a ispastala sam i ako nisam ukrala.. ha ha
    bilo je to odavno jos dok sam isla u osnovnoj skoli u yu, mozda sam bila u treci razred.. krenula ja u skoli i svratim do prodavnice da kupim nesto za uzinu hehe kupila sam cokoladu i trazila sok koji sam tada pila ali nisu imali, i ja izadjem odatle i aj svratim ja i pored skole u prodavnici isto zbog tog soka, osla ja unutra trazim i trazim.. kad aj da pitam i na kasu kaze ona zena "nemamo ne drzimo vise taj sok" i ja htela da krenem tek ce ona meni da otvorim ruksak... otvorila ja i u njemu sam imala onu cokoladu sto sam kupila 15 minuta ranije u predhodnoj prodavnici al mi niko nije verovao.. ja jos kazem onoj zeni "evo vam prodavnica preko puta skoknite i pitajte na kasu pa cete videti" ma ko mene sisa ni da cuje... i tako su mi uzeli moju placenu cokoladu (one velike sa rizom.. moja omiljena)


    ovo moram da vam ispricam...
    Dok mi je sin bio malen imao je nekih 3 god. Redovno sam ga setala i skitala po citav dan od jutra do mraka.. svracam ja u parfemeriji na marijafilf. da kupim parfem, i normalno kada sam ulazila po radnjama dete se ono uznemiri i pocne vrisak, ja ga izvukla iz kolica i tako je on setao zamnom, tamo vamo dok sam se ja odlucila bila sta cu.... nakupovala ja ono sto mi je trebalo, oshla kuci i kad da presvucem dete iz dzepova samo ispadaju, kuglice, zvezdice, srca i jos svasta nesto hahahah
    on je napunio dzepove sa onim gumenim kuglicama koje se stavljaju u kadi pa se tope nakon par dana i izcuri samponcic iz njih..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #5
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    cak ni cokoladice neke ili par dinara iz maminog novcanika?
    jok ..nikad. Sto se tice para - roditelji su UVEK znali, koliko imaju para u novcaniku. A sto se tice ostalih stvari - uvek, kad sam se posvadjala sa sestrom; uzela sam neku njenu stvar i sakrila je (nisam vratila, dok se nismo pomirile). E sad, jel` to kradja ili ne, nemam pojma .
    A sto se tice cokoladica, zvaka, bombona, lizala i ostalih stvari; sto kvare zube nash komsija (pokoj mu dusi - umro` prosle godine) bio je direktor najvece firme, sto se tice proizvodnje slatkisa. Imali smo toga na pretek do prosle godine (dok nije umro`). A drugo kao deca nismo sta imali ukrasti sem tih stvarcica, zar ne?

  6. #6
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Jesam . Poljubce od curice mlade .

    Salim se naravno . Bilo je svakako decijih nestasluka i sitnih kraduckanja uglavnom voca po tudjim vocnjacima . Nesto krupnije , nikada u svom zivotu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #7
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    nisam ni ja ali zato mene pokradu mangupi bar jednom godisnje,,,dabogda im ruke otpale
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  8. #8
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Uh , zaista neugodno .

    Imao sam jednom pokusaj da me jedan klinac izdzepari . Osetio sam to , uhvatio ga za ruku i prilepio mu takav samar da se okrenuo oko sebe . Njegov malo stariji "pajtas" je pokusao da ga zastiti , pa je i sam dobio zasluzeno . Autobus se zaustavio , sofer je otvorio vrata , a ja sam ih izbacio naglavce napolje .


    Pazim gde sta stavljam , a u neki od dzepova obavezno imam papirnate maramice . Zasto ? Pa da jadnici imaju cime obrisati suze sto nemaju sta ukrasti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #9
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    hahahaha dobro ti je ovo sa maramicama
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  10. #10
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Muka tera coveka da se snalazi kako zna i ume .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •