Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: antipatija i slicne stvari ...

  1. #1
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano antipatija i slicne stvari ...

    Jao, danas mi nekako tezak dan i nesto previse razmisljam. Imam 7 godina mladjeg brata. On ima devojku. Sve super do sada. E sad, malo ih onako promatram i tek sad vidim, kakva papucica je moj brat. Znaci, ako ona hoce da dodje kod nas; treba brat da ide na drugi kraj grada (jedan sat voznje minimalno) PO NJU i da se zajedno vrate kuci . Kad dodju kod nas, uopste nece da sedi sa nama ( mozda nekih 10tak min) i odma ide u sobu . Nece nikad da jede, sta mama ili ja napravimo; brat mora svaki put picu da naruci . Ujutru, kad ustanu, njoj je prvo vazno da se nasminka a krevet ... ko ga ebe, napravice se sam . Kad dodju gosti i treba kafu staviti; ona mene pita koliko vode i secera da stavi . Kupim neku novu stvar, ona je vidi ... iduci dan ima identicnu kao ja ... mislim staaaa??? Volim svog brata ali mislim, da necu moci dugo da cutim ... ponasa se, kao da je sve njeno. Halo bre???

    Ima tu jos sitnica ... imaju srecu, dok ja jos cutim (mama nesme nista da kaze ... tata galami kad nje nema ) a pitanje vremena, kad cu ja da pocnem ...

  2. #2
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ako neces da se svadjas s njom, popricaj sa bratom ili joj stavi u svakoj sobi cedulje sa kucnim redom. valjda ce da se seti da nesto ne radi kako valja.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  3. #3
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Neznam treba biti dobro pametan u takvoj situaciji ali macika sto vise i dalje budes cutala i trpila bice gore zato preuzmi stvar u svoje ruke na vreme pocni da uspostavljas red u kuci i nadam se da nece biti problema

    Znas kako se kaze gvozgje se kuje dok je vruce

  4. #4
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    e maco, ja bih ti posavetovala da cutis. on nju sigurno jako voli, i sve sto kazes protiv nje shvatice na pogresan nacin. jednostavno ne raspremaj nista za njom, ili mozes joj reci, dodji da mi pomognes. al da pricas sa bratom ili njom o tome, ne bih rekla da je dobra ideja.

  5. #5
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    e maco, ja bih ti posavetovala da cutis. on nju sigurno jako voli, i sve sto kazes protiv nje shvatice na pogresan nacin. jednostavno ne raspremaj nista za njom, ili mozes joj reci, dodji da mi pomognes. al da pricas sa bratom ili njom o tome, ne bih rekla da je dobra ideja.
    bash u tome je fazon. Ja i brat se vrlo dobro slazemo u vezi svih stvari alii ... sto se tice nje; nisam ga jos "zapitkivala". Opet sa druge strane - da cutimo svi i da se pravimo, da je sve super - to nece moci. Mala ce se previse opustiti i tek posle ce biti belaj ...

  6. #6
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bas je jadnik imao nesrecu da on takav "dobrica" , naleti na takvog baksuza .

    Bez obzira na ovo gore napisano , mislim da je u svemu tome ipak on najveci krivac za sve . Interesantno bi bilo cuti i videti kako se stvari odvijaju kada su kod njenih roditelja .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #7
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ako je tvoj brat srecan sa njom,nema sta da smeta, mislis da ne bih mogla naci decka da vozi po tebe 1sat, to su vam tipicne gluposti,meni isto ako se neko ne svidja u sec nadjem mu 100 mana ako mi se svidja sve ih predvidim.
    I osim toga mozes lepo da joj kazes devojko to i to, zasto ti je to problem?

    Mozda devojka jednostavno oseca da nije pozeljna pa vam ide uz nos!

  8. #8
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ima i toga , ali reci cu i to da je inat los zanat .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #9
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa jeste obicno mladi ljudi ne shvataju (ne svi).........

  10. #10
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Shvate , nazalost ponekad veoma kasno .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •