Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: problemcic

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    23.03.2006
    Poruke
    1

    Podrazumevano problemcic

    kada hocu da instaliram igricu i kada je ubacim u dvd rom on mi nepokrene automatski autorun,tj moram da otvorim cd drajver i da sam pokrenem autorun.onda intaliram prvi cd ali kad on trazi cd 2 ja ubacim taj drugi cd ali on ga nepokrene?na tom drugom postoji njegov auto run. kako podesiti da se cd drajver automatski pokrene kada se nesto ubaci u njega?

  2. #2
    Member folker avatar
    Datum registracije
    01.01.2007
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    e to i meni ispire pamet...

  3. #3
    Banned
    Datum registracije
    19.11.2007
    Poruke
    46

    Podrazumevano Alcocol 120%

    Najbolje resenje da stavis neki programcic koji se radi kao virtualni disk i iz njega pokreces cd bilo koj samo prvo napravi imige i mozes da se igras. Nece imati problema ni autorun

  4. #4
    Administrator
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Kobisnica - Negotin
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od peksonium Pogledati poruku
    Najbolje resenje da stavis neki programcic koji se radi kao virtualni disk i iz njega pokreces cd bilo koj samo prvo napravi imige i mozes da se igras. Nece imati problema ni autorun
    Pa da umesto da klikne na disk pokrece celu proceduru mount-ovanja image fajla . Ma to i nije tako lose kad ti ne pokrene taj Autorun. Tako makar nece automatski da ti se pokrene neki virus kad ubacis CD. Nadji neki program za Tweak-ovanje Windowsa. Vecina tih programa ima tu opciju da se ukljuci ili iskljuci opcija Autorun za neki CD ROM Drive(r )

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •