Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 91011
Rezultati 101 do 109 od 109

Tema: Smesni tekstovi

  1. #101
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Pismo kćeri iz srednje škole
    Dragi mama i tata,


    Prošla su već 3 mjeseca od kako sam otišla u školu. Nisam vam dugo pisala pa sada ispravljam tu grešku.
    Pa, prilično mi dobro ide. Fraktura lubanje i potres mozga su već skoro prošli. A, da ... do toga je došlo kada se učenički dom zapalio, i ja sam iskočila kroz prozor. Srećom, taj požar, i mene kako skačem, vidio je radnik na obližnjoj benzinskoj pumpi i vatrogasci su brzo stigli. Također me je posjetio u bolnici, i kako je moj stan izgorio, ponudio se da živim kod njega. Taj stan je više bio kao podrum, ali je sladak. Zaljubila sam se u njega i odlučili smo se vjenčati. Još nismo odredili datum za vjenčanje ali će to sigurno biti prije nego što počnu primjećivati znaci trudnoće. Da, mama i tata, trudna sam. Sigurna sam da jedva čekate da postanete baka i djed, i da ćete mojem djetetu posvetiti istu pažnju i ljubav kao i meni kad sam bila mala. Razlog kašnjenja našeg braka je što moj dečko ima neku manju infekciju, koju sam i ja slučajno dobila od njega. Ovo će uskoro proći, jer redovito uzimam injekcije penicilina. Znam da ćete ga raširenih ruku primiti u obitelj. Vrlo je uljudan, mada nije baš puno obrazovan. Iako je druge rase i religije od naše, sigurna sam da njegova boja kože neće biti prepreka u vašoj ljubavi prema njemu. Sigurna sam da ćete ga zavoljeti kao ja. Čim prije što dolazi iz dobrostojeće obitelji. Naime, njegov otac je ugledan kovač u njegovom selu, u Africi, odakle dolazi.
    Sad kad sam vas obavjestila o zbivanjima, moram vam reći da ipak nema ni jednog čovjeka u mom životu, da nisam trudna, ni bolesna i da ne živim u podrumu nego u domu jer požara nikad nije ni bilo, pa samim tim ni frakture lubanje. Ali bilo je jedinice iz povijesti i jedinice iz kemije, a ja sam samo htjela da vam ovo prenesem u najboljem mogućem svjetlu.
    Vaša voljena kći.! ! ! ! !
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  2. #102
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Povijest sudbine covjeka

    Stvori Bog magarca i rece mu: Biti ces magarac, raditi ces od zore do mraka, teglit ces na svojim ledima sve sto ti stave i zivjet ces 30 godina.

    Magarac odgovori: Neka bude volja Tvoja, Gospodine, ali..... 30 godina je previse, zar ne bi bilo bolje 10?
    Uslisi Gospodin magarca i nacini ga takvim.

    Zatim stvori Bog psa i rece mu: Biti ces pas, cuvat ces kucu covjekovu, jest ces sto ti stave i zivjet ces 25 godina.

    Pas odgovori: Neka bude volja Tvoja, Gospodine, ali... 25 godina je malo previse, zar ne bi bilo bolje 10?
    I uslisi Gospodin psa i ucini ga takvim.

    Onda stvori Bog majmuna i rece mu: Bit ces majmun, skakat ces sa stabla na stablo i ciniti majmunarije za zabavu okoline svoje i zivjet ces 15 godina.

    Majmun odgovori: Neka bude volja Tvoja, Gospodine, ali... 15 godina je malo previse, zar ne bi bilo bolje 5?
    I uslisi Gospodin majmuna i nacini ga takvim.

    Konacno stvori Bog covjeka i rece mu: Biti ces covjek, najinteligentnije stvorenje na zemlji, gospodarit ces svijetom i svime u njemu (osim zenom - to ti nikada nece uspjeti) i zivjet ces 30 godina.

    Covjek odgovori: Hvala ti i neka bude volja Tvoja, Gospodine, ali...30 godina je premalo, zar mi ne bi mogao dati 20 godina sto nece magarac, 15 sto ih odbije pas i 10 sto ne htije majmun?
    I uslisi Gospodin covjeka i nacini ga takvim.

    I tako covjek zivi 30 godina kao covjek, zatim se ozeni i zivi 20 godina kao magarac, radeci od zore do sumraka i tegleci na svojim ledima teret obitelji. Potom ode u mirovinu i zivi 15 godina poput psa, cuvajuci kucu i jeduci sto mu daju. I na kraju, zivi jos 10 godina kao majmun, skacuci od stana do stana svoje djece i kreveljeci se da zabavi unuke.

    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  3. #103
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Dragi moj sine Štef,

    Evo bum ti ovo napisala da znaš da sam živa. Pišem ti polak, jer znam da
    ti nemreš brzo čitati.

    Ne buš prepoznal hižu kad dojdeš, jer smo se preselili. Adresu ti još nemrem poslati jer su bivši stanari odnesli brojeve vu svoju novu hižu da
    ne buju morali svoje adrese menjati. Nova hižica ima odličnu perilicu, ali
    ne radi dobro. Jučer sam stavila oprati japine dve košulje i onaj zeleni
    šorc,povukla lanac i robe više nikam ni!

    Japa su dobili odličan novi posel. Imaju pod sebom 500 ljudi. Oni su sad grobar tu v selu. I kad to velim, da znaš da smo konačno pokopali
    stričeka Jožu. Vu selidbi smo ga pronašli vu ormaru kam se je bil sakril još onega Božića kad nas je pobedil na skrivača.

    Danas je rodila tvoja sestra, ali kak još ne znamo jel sin ili kćer, ne
    mremti povedati dal si ujak il ujna.

    Kaj ti bum još povedala? Sećaš se strička Blaža? Onog kaj se je navek
    falil da je brži od susedova bika? Je, sad znamo da ni.

    Prošli tjedan se utopil tvoj kum vu kaci s rakijom. Više njih ga je
    pokušalo spasiti, ali on se ni dal. Tri dana su vatru gasli kad smo ga kremirali.

    A ujna Ruža. Njoj je prav sve suprotno neg meni. Ona kad pije kavu, nemre spavati, a ja kad spim, nemrem piti kavu.

    Nego furt sam zabrinuta za tvog peseka Bobbyja, kaj ne dela niš drugo već ganja zaustavlene aute i tak mu je preveć dosadno.
    Inače, kod nas su proizvođači konzervi promenili natpis na kutijama
    sardina. Sad veli "povuci za otvoriti", a ne kak je prije pisalo "otvoriti
    ovdje", pa smo ih uvek morali otvarati u samoposluzi i do kuće bi se sve prolilo.

    Neki dan kad smo išli vu onaj Getro kaj su ga otvorili vu našeme selu,
    je bilo nestalo struje baš kad smo se vozili na pokretnim stepenicama. Tri
    sata smo čekali da se buju opet pokrenule.
    A ondak je tvoj sestrić Matjaž zatvoril izvana vrata od avuta i ostavil kluče fnutri, pa smo svi kaj smo bili v avutu morali ga čekati još dve vure dok je on išel kući po rezervne klučeve.

    Jako nam fališ, a naročito od kak si otišel. Moraš nam pisati kak ti ide
    sa tvojom novom curom stranjkinjom. Ne mreš si zamisliti kak smo se svi obradovali kad si nam ono rekel da si vu krevetu sa tom Hepatitisom. Kaj je ona, iz Grčke?

    Ovo ti pismo bum poslala po Matjažu, kaj sutra putuje vu Zagreb. Kaj bi
    ga mogel dočekati na kolodvoru? Ak buš vidl strinu Maru, lepo je pozdravi a ak je ne buš vidl, nemoj ju pozdraviti.

    Voli te tvoja mama,

    Jožica

    P.S. Htela sam ti poslati sto kuna v pismu, ali sam već zalepila kuvertu.

    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  4. #104
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Zasto su muskarci kao delfini?
    Zato sto se prica da su inteligentni, ali to jos uvijek niko nije dokazao.


    Zasto su muskarci kao puzevi?
    Imaju rogove, sline, vuku se ....i misle da je kuca njihova.


    Zasto su muskarci kao mikrovalna pecnica?
    Zagriju se za 15 sekundi.


    Zasto su muskarci kao spermatozoidi?
    Jer je samo jedan od milijun od neke koristi.

    Zašto muskarac ne moze biti i lijep i inteligentan u isto vrijeme?
    Bio bi zensko.


    Zasto su baterije bolje od muskaraca?
    Zato sto imaju najmanje jednu pozitivnu stranu.


    Kakva je razlika između salice kave i muskarca?
    Nema razlike, unervozis se i nakon jednog i nakon drugog.


    Muskarac je kao videorekorder: naprijed, nazad, naprijed, nazad......eject!


    Zasto mozak muskarca vrijedi vise od mozga zene?
    Zato sto je rjedji..




    hahahahahha sta li muskarci kazu za ovo loooooolllll
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  5. #105
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    hohohohohoho sekic moj blesavi lollllllllllllllllllllllllllllllll

  6. #106
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    hahahhahahahhaha ubit ce me ako budu mukarci citali hahahhahaha
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  7. #107
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano Prepricavanje lektire

    Romeo i Julija:

    Romeo i Julija su žabari iz Verone i oni se smuvaju. Međutim, matorci su im veoma zayebani i uopšte se ne gotive jer rade isti biznis ali su u različitim ekipama (kao Verona i Kjevo). Fazon im je da ih ne provale i da im ne ukinu kintu, pa se viđaju tajno. I tako na 50 strana oni kao nešto kriju i kenjaju jedno drugom kako se vole, a ne karaju se. Na kraju, jednom prilikom upadnu u loš trip i roknu se.



    Zločin i Kazna:

    Neki student je stalno bez filera jer mora da plaća stan, pošto je ispušio za mesto u studenjaku. Jednom prilikom je bio u bedaku, pa je uleteo kod neke babe, pune k'o brod na gajbu i overio je. Posle je uleteo u frku sa samim sobom, jer se plašio da će murija da ga provali. U stvari on i nije bio neki krimos vec pi.ka, pa se na kraju sam prijavio muriji.



    Ilijada:

    Ta Ilijada traje k'o gladna godina. Vođa jedne ekipe mazne ribu od vođe druge ekipe. Onda ovaj prvi, da ne ispadne jajara, skupi ortake i opkoli ih k'o......cenzura by PD9...... Ali ovi prvi ga ispuše, onako žestoko, jer su ovi drugi bili do jaja spremni. Onda jedan tip smisli kul foru da zayebu ove druge. Šatro, kao boli ih nono1 za ribu, važan im je biznis koji može da se syebe zbog nastale frke. Da pokažu da su iskulirali, oni odu i ostave šleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo ekipe. Ovi prvi su mislili da su ih syebali i počeli da slave. Kad su se ponapijali i udrogirali, ovi drugi su izleteli iz šlepera i yebali im kevu k'o u Mortal Combatu.



    Rat i Mir:

    Pre 200 godina Francuzi krenu na Ruje i dođu do Moskve (kao u Pancer Generalu). Onda je došla zima i Francuzi se posmrzavaju k'o pi.ke i onda se napasu muda Rujama k'o zec kelerabe. Knjiga ima soma strana, tu ima i neke ribe, žurke, žvaću nešto, njesra sve vreme.



    Proces:

    Tipa u'vate panduri bez razloga i d.kaju ga kroz celu knjigu i na kraju ga syebu do koske

  8. #108
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Crtez male Amerikanke(8 godina),na temu "Zelim biti kao moja Mama"


    hahahahahahahahaha

  9. #109
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano Haso-Mujo-Ispit

    Izasao Mujo da polaze ispit pred komisijom.
    Nakon pola sata,izlazi sav zajapuren.
    Pita ga Haso:
    -"Jesi li polozio"?
    -"Naravno da nisam!"odgovara Mujo
    "...a kako bih i polozio kada su u komisiji
    bila dva njihova,a samo jedan nas!"
    -"Hajde bolan Mujo,kako znas da su dvojica u
    komisiji bila njihova?"
    -"Kako necu znati?
    Svo vrijeme dok sam odgovarao,
    dvojica su se krstila,a samo mi na kraju
    onaj nas rece:"Ne seri vise Mujo,Allaha ti!"

    hAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhA hAhAhAhAhA
    hAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhA hAhAhAhAhA
    hAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhA hAhAhAhAhA

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •