Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 109

Tema: Smesni tekstovi

  1. #1
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Talking Smesni tekstovi

    Postovana gospodo prosle godine izvrsila sam upgrade sa Decka 5.0 na Muza 1.0. Nazalost novi program veoma lose radi.
    Nekompatibilan je sa finansijskim softverom tako da je sada veoma ogranicen pristup aplikacijama Garderoba, a Nakit i Cvece ne mogu da se pokrenu, a koje su savrseno funkcionisale sa Deckom 5.0.
    Uz to instalacijom Muza 1.0 doslo je do automatske deinstalacije zabavnih aplikacija kao sto su bile Krstarenje, Vecera sa plesom, Vece u operi, Vece u pozoristu i sl., ali su umeso njih instalirani novi (koji nisu iz iste kategorije) tipa: Poker, Subota ispred TV-a i Nered svuda 2000. Startovanjem Razgovori 8.0 Pojavljuje se prozor koji upozorava na gresku i obavestava o onemogucenom pristupu nekim datotekama. Pokusaj njegovog ponovnog pokretanja rusi sistem.
    Ni pod kojim uslovima sistem ne izvrsava funkcije: Spremanje u kuci i Pomoc u kuhinji.
    Pokusala sam da problem resim patch-om Zvocanje, ali ovaj visenamenski usluzni program koji je ranije sjajno pomagao sada daje vise nego ogranicene rezultate.

    Molim vas da mi pomognete. Unesrecena korisnica.


    Odgovor tehnicke sluzbe:
    Ovo je veoma tipican problem na koji se korisnice zale i on nastaje usled zablude. Mnoge nase korisnice vrse upgrade sa Decka 5.0 na Muza 1.0 sto je zapravo kardinalna greska jer je Decko 5.0 paket za zabavu, dok je Muz 1.0 operativni sistem i to projektovan tako da izvrsava sto manji broj aplikacija.
    Pri tom mnogi programski fajlovi mogu se instalirati samo jednom godisnje, a i to je uslovljeno sa mnogo faktora posto Muz 1.0 ima veoma ogranicenu memoriju. Zato predlazemo da razmislite o kupovini novog softvera za poboljsanje performansi.
    Kao naj efikasniji pokazao se Kuhinja njegove mame 18.8, Strpljenje 10.0, a ne treba zaboraviti ni Sexi rublje1.1. Kada se koriste zajedno ovi programi ce uciniti da Muz 1.0 razvije osobine kao sto su Opravke i pomoc u kuci 1.0, Najbolji prijatelj 7.6, Vecernji izlasci 1.2, Romantika 1.0, pa cak i Teretana 1.1.
    Savetujemo da ni po koju cenu ne instalirate program Tasta 1.0 jer aplikacija daje smrtonosnu funkciju za Muza 1.0 uvlaceci ga u petlju u kojoj ce izvrsavati samo Pecanje 9.4, Lov 5.2 sve dok konacno ne upadne u program Pivo 6.0, koji izaziva generisanje fajlova Pivski stomak 9.1 i Hrkanje XP koje je prakticno nemoguce izbrisati.
    Izmenio/la Djedja; 24.09.2008 u 16:07.
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    hahahahha dobra stvar..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #3
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    M' da, treba malko razbiti ovu turobnu svakodnevicu
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  4. #4
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Super

  5. #5
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    e ova ti je bas dobra...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  6. #6
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano Nemojte Jesti Pasulj Nikada



    Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina I zaljubila se. Kada je postalo jasno da æemo se uzeti, odlucila sam da prestanem da jedem pasulj.
    Nekoliko meseci kasnije, na moj roðendan, pokvario mi se auto dok sam se vracala kuci s posla. S obzirom da sam živela na selu, pozvala sam muza i rekla mu da æu kasniti, jer sam morala da odpesacim kuci. Iduci tako, uz put sam naisla na jednu malu krcmu iz koje se sirio miris
    pasulja i ja jednostavno nisam mogla da odolim. Pošto sam imala pred sobom da prepesacim još milje i milje, pretpostavila sam da æu se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kuci. Usla sam u krcmu i za cas posla sam ''sredila'' tri porcije pasulja. Kada sam nastavila da
    pesacim, potrudila sam se da oslobodim sav gas.
    Kada sam stigla, moj muž je bio radostan sto me vidi i veselo je rekao:
    ''Draga, imam iznenadjenje za veceru!''
    Zatim mi je stavio povez preko ociju i odveo me do stolice za stolom za veceravanje. Sela sam, i bas kad je hteo da mi skine povez, zazvonio je telefon. Naterao me je da mu obecam da neæu dirati povez dok se ne vrati, i otisao da se javi.
    Pasulj koji sam pojela je još uvek radio i pritisak je postao nepodnosljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muž ne vrati, nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdeo kao kada kamion s djubrivom, prolazeci pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i zustro oduvala smrad. Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila još tri. Smrad je bio gori od kuvanja kupusa. Naculivsi usi na telefonski razgovor u susednoj sobi, nastavila sam ovako da nizem narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo. Kada je pozdravljanje preko telefona oznacilo kraj moje slobode, uèinila sam još nekoliko brzih kruznih pokreta salvetom da razduvam sve, vratila salvetu na krilo i uz osecaj zadovoljstva i olaksanja, spustila ruke na krilo.
    Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguæ izraz kada se moj muž vratio i izvinuo što se tako dugo zadrzao. Pitao me jesam li virila a ja sam ga uverila da nisam. U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sedeli za stolom u glas je uzviknulo: ''Sreæan roðendan!!!'' Pala sam u nesvest.

  7. #7
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano Pismo nesudjenog mladozenje...

    Na zalost nisam ozenjen, doduse bio sam veren, ali do
    svadbe nije doslo.

    Evo ZASTO:

    Za Novu Godinu hteo sam verenici da poklonim rukavice, koje
    bih joj poslao zajedno sa pismom. Medjutim, u prodavnici sam
    sreo koleginicu s faksa koja je kupovala gacice. Nespretna
    prodavacica je zamenila pakete, tako da je koleginica uzela
    rukavice, a ja sam verenici poslao gacice.

    SAD ZAMISLITE MOJU VERENICU POD NOVOGODISNJOM JELKOM KAKO OTVARA POKLON I CITA PISMO!

    EVO SADRZAJA PISMA:

    Dugo sam razmisljao kako da te razveselim i dokazem svoju
    ljubav. Zadnji put sam konacno primetio sta ti nedostaje,
    pa ti to saljem u paketu. Zelim ti da u njima provedes
    ugodne trenutke. Zeleo sam da ti kupim vunene, ali u
    njima bi se znojila, sto sam zapazio kod koleginice i
    prodavacice.
    Probao sam ih i na jednoj i na drugoj, pa sam
    ih jedva skinuo. Ali, ubrzo ce prolece, pa ih ti onda,
    koliko mi je poznato, ne nosis. Hteo sam da ti kupim
    kozne sa narodnim vezom, ali sam se u zadnji cas setio
    da u njima ne bi mogao da opipam ono zbog cega zelim da te zaprosim.
    Kupio sam namerno takve koje se lako skidaju, ako se zuri tebi
    i drugima. Ne zaboravi da ih poneses kada ides u fino drustvo.
    Nece dugo biti ciste jer ljudi imaju prljave ruke, a ti s
    mnogima kontaktiras. Ako zelis da ih ocistis, idi do mog
    prijatelja, znas onog o kojem sam ti vec
    pricao, jer on je vec
    iskusan u tim stvarima.


    VOLI TE TVOJ LJUBLJENI.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  8. #8
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    nasmeja ti mene lepo DJEDJA :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  9. #9
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    hahahahahahahahahahhahaha
    tiha voda breg roni

  10. #10
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Hahaha .. baška je. :P

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •