Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 109

Tema: Smesni tekstovi

  1. #61
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mogu i zamisliti kakvu je facu napravio posle tog saznanja .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #62
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    hahahahaahhaha dobra zenska fujjjjjj hahaha
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  3. #63
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    ja mislim da je covek ispovratio dusu...hahha
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  4. #64
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Dragi mama i tata,

    Divno se provodimo na prvom kampovanju. Cika Toma nas tera da pisemo roditeljima za slucaj da ste videli poplavu na televiziji. Mi smo dobro. Samo jedan sator i dve vrece za spavanje je odnela voda. Sva sreca niko se nije udavio jer smo svi bili u planini trazeci Pericu. O da, recite Pericinim roditeljima da je Perica dobro. Ne moze sam da pise zbog preloma. Inace, ja sam se vozio u jednom od spasilackih dzipova. Bas je bilo lepo. Pericu nikada ne bismo nasli u mraku da nije bilo munja. Cika Toma je vikao na Pericu zato sto je otisao da se seta sam a nije nikome rekao. Perica kaze da mu je rekao za vreme pozara. Verovatno ga cika Toma nije cuo jer je bio pijan.
    Jeste li znali da kada se plin stavi u vatru on eksplodira? A cak i posle toga vlazno drvo nece da gori, ali je zato izgoreo jedan sator. I moje pantalone, ali imam bermude. A Dule je sada bas smesan bez kose. Mi cemo doci kuci u nedelju ako cika Toma popravi kola do tada. Nije bila njegova greska kada smo sleteli sa puta, kaze da su kocnice radile kada smo krenuli. Cika Toma kaze da su kola toliko stara da i nije cudo sto se stalno prljava i to sto je guzva kada nas je 10 u kolima. Lepo je sto nas cika Toma pusta da drzimo volan povremeno da bi on mogao da odmori oci. Posto je Nikola najstariji, cika Toma ga uci da vozi ali samo na planinarskim putevima jer tamo ima malo saobracaja. Jedino sta smo videli na tim putevima su teski kamioni, kola nema.
    Jutros su svi isli na kupanje u jezero ali mene cika Toma nije hteo da pusti jer ne znam da plivam pa sam isao sa njim camcem preko jezera. Bas je bilo lepo. Jos uvek se vidi drvece pod vodom zbog poplave.
    Cika Toma je bas super, nikada ne vice na nas. Nije se cak ni naljutio kada smo skinuli pojaseve za spasavanje.
    Posto mora da popravi kola mi se trudimo da mu ne pravimo probleme i krijemo se po ceo dan. Cika Toma nikada ne zna gde smo. U pocetku mu je to smetalo a sada se navikao. Cika Toma kaze da smo svi prosli osnovnu skolu prve pomoci kada se Jovana davila i kada je Ivan sekao drva pa odsekao sebi prst.
    Ja i Ðole smo povracali ali cika Toma kaze da zna zasto, pa je u redu. Ja mislim da je od piletine koju smo poneli od kuce a zaboravili da pojedemo odmah. Setili smo se tek kada su je pronasle zivotinje. Moram sada da idem, idemo do sela da ukrademo markice za pisma, jer para nemamo. Nista ne brinite ja sam dobro.

    p.s. Cika Toma je rekao da vas pitam da li sam ja primio tetanus vakcinu?
    Sta je to tetanus?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #65
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Stvarno je dobar cika Toma...


    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  6. #66
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Zato i postavih ovo da se to vidi .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #67
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    hahahahahaha.....i onda se ljudi cude zasto deca neidu u skolu....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  8. #68
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    POUÈNA PRIÈA

    Miloš i Novica su drugovi. U ovo vreme nije lako imati druga, a oni su drugovi iz detinjstva. Išli su ulicom, tražeæi u Beogradu srodnu dušu. Imali su misiju.
    »Evo, neæe ni ova.«, kazao je prvi. »A baš smo fini.«, rekao je drugi. »Nismo ni ružni.«, kazao prvi. »Kao da nas izbegavaju.«, rekao dugi. »Dušu bih prodao za jednu dobru...«, kazao je prvi, a drugi ga prekinuo, da bi rekao: »Mogli bi da je podelimo."«"»idi ovu plavušu."« opet kazao prvi. Na to je rekao drugi: »Digla je nos.« »Ne primeæuje nas.«, konstatovao je prvi. »Ona bi mogla da nam da.«, rekao je drugi. »Bilo bi to na obostrano zadovoljstvo.«, primetio je prvi. »Naše, jer bi smo dobili šta hoæemo.«, rekao je drugi i nasmešio se, a prvi je kazao: »I njeno, jer bi uèinila dobro delo.«, i takoðe se nasmešio.
    Razgovarali su o vrlo pipavoj, oralno-duhovnoj temi. Njima se mnogo...
    Pogrešno sam poèeo. Miloš se jeste zvao tako, a Novica se zvao Tomislav. Sve ostalo što se desilo i što æe se desiti je stopostotna istina.
    ... Njima se mnogo pušilo. Nisu hteli da žickaju. Imali su misiju. Želeli su da bar neko u gradu oseti njihovu potrebu i da ih ponudi cigaretom. Bilo je prošlo èetiri sata od kako su pošli u šetnju, a niko nije ni pomislio da im treba cigareta. Èak su ih slabo primeæivali. Shvatili su da ih niko u gradu, u kom žive od kada su se rodili, ne oseæa i da treba ili da se presele, ili da se pomire sa tim da æe ostati duo, ako se ne posvaðaju.
    »Možda su samo sebièni.«, rekao je drugi. »Kao da æe da izgube ruku ako nam daju jednu cigaretu.«, ljutito je kazao prvi. »Ne razumem zašto nam ne bi dali.«, glasno je razmišljao drugi. »Vidi ona devojka baš okreæe prvu cigaretu iz pakle.«, uoèio je prvi, a drugi je predložio da joj, ipak, traže. »Kao da je mnogo jedna cigareta.«, nervirao se prvi.
    Prvi joj je prišao Miloš i upitao je: »Izvini, mogu li da dobijem jednu cigaretu?« »Naravno.«, odgovorila mu je devoljka i dodala: »Samo nemoj da mi uzmeš ovu okrenutu. To mi je želja.« Miloš je uzeo cigaretu, a prišao joj je Tomislav ili Novica, i pitao: »Izvini, mogu ja cigaretu?« »Šta hoæete? Celu paklu?!«, brecnula se devoljka, ali mu je dala. Odmah iza Tomislava, ili Novice joj je prišao sluèajni prolaznik i upitao: »Izvini, mogu ja cigaretu?« Uzeo je cigaretu i otišao. Iza njega joj je prišao drugi sluèajni prolaznik i upitao: »Izvini, mogu ja cigaretu?« Uzeo joj i otišao. Iza njega prišao je træi, pa èetvrti, peti... Prišao joj je osamnaesti, upitao je i uzeo joj želju. Devetnaesti joj je uzeo praznu paklicu. Dvadeseti joj je uzeo ruku. Dvadeset i prvi joj je uzeo glavu. Prišlo joj je, pristojno pitalo i uzelo, dok je imalo šta da se uzme, dvadeset i sedam sluèajnih prolaznika.
    »Baš je mogla da nam da još po jednu cigaretu za posle«, kazao je Miloš Tomislavu, ili Novici. »Da, baš je sebièna.«, odgovorio mu je ovaj.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #69
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Žena piše svom mužu:

    Dragi,

    Pišem ti ovo pismo da ti kažem da te ostavljam zauvijek.Za sedam godina braka bila sam ti dobra žena.A nemam niti jedan dokaz koji to potvrðuje.Zadnja dva tjedna bili su za mene pravi pakao.Tvoj me je šef danas nazvao da mi kaže da si dao otkaz i to je za mene bila kap koja je prelila èašu.Prošli si tjedan došao kuæi i nisi ni primijetio da sam uredila nokte i da sam bila kod frizera.Skuhala sam ti omiljeno jelo, svinjsko peèenje i za tu sam priliku odjenula novo seksi donje rublje. Ti si došao kuæi, progutao veèeru za dvije minute i legao si pred televizor te odmah nakon utakmice zaspao.Više mi nikad ne govoriš da me voliš, ne grliš me i ne ljubiš nikad više. Ili sam ti odbojna ili me više zaista ne voliš.

    No koji god to razlog bio – ja odlazim!

    PS: Ako me misliš tražiti, zaboravi. Tvoj BRAT i ja odlazimo zajedno u Španjolsku živjeti!
    Želim ti sve najbolje!

    Potpis:Tvoja bivša žena!

    Dok je èekala check-in u zraènoj luci èula je preko razglasa svoje ime.Na šalteru gdje se trebala javiti èekalo ju je pismo koje je specijalno za nju dostavio kurir. U pismu je pisalo:

    Draga bivša ženo,

    Ništa me nije tako razveselilo kao tvoje pismo.

    Istina je da smo sedam godina bili u braku ali „dobra žena“ je sve ono što ti nikad nisi bila.Ja stalno gledam televiziju zato jer ne mogu više podnositi tvoje vjeèno zanovijetanje.Ali ni to nije pomoglo.Primijetio sam prošli tjedan da si bila kod frizera ali nisam ništa rekao jer s novom frizurom izgledaš kao strašilo.Moja me je majka nauèila da je bolje ništa ne reæi ako nemaš što pozitivno za reæi.Kad si napravila moje omiljeno jelo vjerojatno si me zamijenila sa MOJIM BRATOM jer si zaboravila da sam veæ odavno prestao jesti svinjetinu.Istina je da sam otišao ranije u krevet te veèeri nakon utakmice jer sam opazio da si na novom néglige-u imala još etiketu sa cijenom.Nadam se da je èista sluèajnost to što je moj brat juèer od mene posudio 800 kuna i èinjenica da je na etiketi tvog néglige-a stajala cijena od 799kn.Usprkos svemu, ja te zaista još uvijek volim i nadao sam se da æe se stvari izmeðu nas popraviti.

    Nakon što sam ujutro otkrio da sam na lotu dobio 12 miliona eura, dao sam otkaz na poslu i otišao sam kupiti 2 avionske karte za Bahame.No, nakon što sam došao kuæi vidio sam da te nema i pronašao sam tvoje pismo u kojem je pisalo da me zauvijek ostavljaš.

    No, za sve valjda postoji neki razlog u životu!

    Nadam se da æeš imati život kakav si oduvijek priželjkivala.Moj mi je advokat rekao, nakon što je proèitao tvoje pismo, da ti nisam dužan dati niti kune.

    PS:Ne znam da li sam ti ikad rekao da se moj brat Karlo zapravo rodio kao Karla.Valjda ti to neæe stvarati probleme.

    Potpis:BOGAT I SINGLE!!!
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #70
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •