Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 46

Tema: Volite li sportake..?

  1. #1
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano Volite li sportake..?

    uhhh volim tu vrstu auto mnogo..
    ili ako vec nemate dali volite da od svog auta napravite sportaka spustiti ga na 5 cm od asfalta staviti spoljere neke AU felne hmmm gume recimo 230 sirine aaaa ludilo...... i na kraju ozvucenje od 1000W

    Ja sam jednom prilikom tako imao OPEL Mantu ne znam dali znate koji je to auto..tako sam ga sredio kao sto sam gore opisao sto se tice izgleda ona je bila 80 god. ali je izgledala kao da je 98 godiste ...oko motora ne bih da pricam i njega sam malo nabudzio aj samo da vam kazem da sam stavio usisne grane od porsea tako 2 karburatora naravno tu nije postojao filter za vazduh jer bi ga to mnogo gusilo....cak sam morao da mu pravim siru izduvnu granu mnogo se grejao naravno auspuh remus!!
    sve u svemu auto je bio nikad bolje bio je crvene boje takodje plastificiran i sto je navaznije imao je turazu do 15 000 obrtaja u min.
    taj auto mi je odneo puno para mada ne zalim iso je kao zmaj,ali na moju zalost posle godinu dana morao sam da ga prodam....
    bilo i proslo zao mi je ali planiram da opet neki auto tako uradim cak i mnogo bolje videcu

    uhh dosta je oduzio sam mnogo....

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    41

    Podrazumevano Re: Volite li sportake..?

    Citirati Originalno postavljeno od Ivke
    uhhh volim tu vrstu auto mnogo..
    ili ako vec nemate dali volite da od svog auta napravite sportaka spustiti ga na 5 cm od asfalta staviti spoljere neke AU felne hmmm gume recimo 230 sirine aaaa ludilo...... i na kraju ozvucenje od 1000W

    Ja sam jednom prilikom tako imao OPEL Mantu ne znam dali znate koji je to auto..tako sam ga sredio kao sto sam gore opisao sto se tice izgleda ona je bila 80 god. ali je izgledala kao da je 98 godiste ...oko motora ne bih da pricam i njega sam malo nabudzio aj samo da vam kazem da sam stavio usisne grane od porsea tako 2 karburatora naravno tu nije postojao filter za vazduh jer bi ga to mnogo gusilo....cak sam morao da mu pravim siru izduvnu granu mnogo se grejao naravno auspuh remus!!
    sve u svemu auto je bio nikad bolje bio je crvene boje takodje plastificiran i sto je navaznije imao je turazu do 15 000 obrtaja u min.
    taj auto mi je odneo puno para mada ne zalim iso je kao zmaj,ali na moju zalost posle godinu dana morao sam da ga prodam....
    bilo i proslo zao mi je ali planiram da opet neki auto tako uradim cak i mnogo bolje videcu

    uhh dosta je oduzio sam mnogo....
    Super ivke samo nastavi tako.i ja bih da znam ali sta cu kad neznam
    Volim sve sto vole mladi.A narocito lepe zenske

  3. #3
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    eheee hvala bugo da neko odgovorio na ovo...bas sam pomislio da to niko ne voli

  4. #4

    Podrazumevano

    jer bi mogo ti da napravis nesto od moje fice?? Trenutno neide vise ni na guranje tako da neznam dali ima jos spasa. Ajd brate pomagaj necu da idem peske na poslu

  5. #5
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    jeli mafijo jel to ona fica sto sam ti je ja poklonio??? ma ona bila super jos kabrio samo ne znam na koji si je ti muke bacio...

  6. #6
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    volim onaj zvuk sportaka ali obicno ne gledam auto vec ko ga vozi... :P


  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ja gledam kolika mu je maximalna brzina..

    a kad vozim brzo, moze i najbolja riba gola da mi sedi pored, ne bih je ni pogeldao od silnog uzivanja
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  8. #8
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    heheh ili bi ti prvo da zavrsis poso pa onda da vozis...

  9. #9
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivke
    heheh ili bi ti prvo da zavrsis poso pa onda da vozis...

    eeee to i ja mislim...

  10. #10
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Atmosphere
    ja gledam kolika mu je maximalna brzina..

    a kad vozim brzo, moze i najbolja riba gola da mi sedi pored, ne bih je ni pogeldao od silnog uzivanja
    tacno, zmurio bi od uzivanja... :P :P :P :P

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •