Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 76

Tema: SEX ZA JEDNU NOÆ!!!

  1. #21
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Garavi
    ako nema nista ispod mantila a mantil na dva dugmicaaaaaaa,,,,,,,

    jaoooo prijoooo cu da pokidam dugmiciiiiiii
    jaoo garo sad si me podsetio.. tako sam nekada isla svako jutro cele zime po hleba .. samo u zimski kaput a ispod donji (inace cipkani) ves pa kad vetar dune a meni se mantil otvori sve do ona TRI dugmada.. haha moj mantil je imao tri ***** ga.,.. .. hahahhahahahha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  2. #22
    Senior Member Garavi avatar
    Datum registracije
    05.03.2005
    Lokacija
    Stuttgart-Bijeljina
    Poruke
    1.542

    Podrazumevano

    dje me nadje srnoooo to je pjesma moje mladosti

    e da ga bem koko kako tli bre

    haahhahaah,,,,,, luooouddoooo jednaaaaa hahaha .......

  3. #23

    Podrazumevano

    wooow !! STOP !

    moram reci da sam sokiran ... ne mogu da verujem da bi se svako od vas opustio u "one night stand" .. hmmm..... osecam se kao da sam spavao zadnjih 5 godina zar je to sada u modi ?
    Ja nebi mogo to, ne pisem to zato sto mi je devojka clan foruma nego zato sto nebi mogo da spavam sa devojkom koju ne volim.

  4. #24
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Joj to je najlepse BOC i gotovo ko komarac ubodes i odes nemas obaveze u svakom slucaju sam za

  5. #25
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija
    wooow !! STOP !

    moram reci da sam sokiran ... ne mogu da verujem da bi se svako od vas opustio u "one night stand" .. hmmm..... osecam se kao da sam spavao zadnjih 5 godina zar je to sada u modi ?
    Ja nebi mogo to, ne pisem to zato sto mi je devojka clan foruma nego zato sto nebi mogo da spavam sa devojkom koju ne volim.
    Svaka cast ... ako je iskreno ... cool
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  6. #26
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Pokusavam da zaobidjem ovu temu, jer pravilo je ako neka tema nije za tebe da rasipas izjave bez konkretnog odgovora da je naime i zaobidjes.

    Kao sto upravo Mafija gore izjavi; priznajem da sam njegov veliki istomisljenik. Ja ba ne bi mogla da ga ébeš.. uh.
    Ma sto je moje to je samo moje i samo sa meni mojim komádom uzivam u izazovu i eksperimentisanju.
    Ne obazirem se na one koji u tom izazovu uzitak vide, ako, ako.. ne mijesam se u njihov jelovnik... njima je, ha yeah.

  7. #27

    Podrazumevano

    Ja obožavam muziku i sve što je veže za to.Tako ti se ja uèlanim u Myspace,druženje,gdje svako napravi svoj sajt,to su djeca,tinejdžeri,obièni mladi ljudi,roditelji,i tako se izmenjuje muzika,lepe slike.
    Da skratim malo,uglavnom,zaporedno se pokazivaju slike i opcija-save friends.Ja klikala pjevaèe,kao singer,a kasnije bolje proèita-a ono swingeri ,nebi vam ovo isprièala,da mi nije bilo smešno lol

  8. #28
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano


    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #29
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija
    wooow !! STOP !

    moram reci da sam sokiran ... ne mogu da verujem da bi se svako od vas opustio u "one night stand" .. hmmm..... osecam se kao da sam spavao zadnjih 5 godina zar je to sada u modi ?
    Ja nebi mogo to, ne pisem to zato sto mi je devojka clan foruma nego zato sto nebi mogo da spavam sa devojkom koju ne volim.


    U potpunosti se slazem sa Mafijom zaista ne mogu da spavam sa nekim koga ne volim ...........ma padale mi neke opcije na pamet ali ne ide pa bog ........................neneneen ne mogu da zamislim, jedino ako se dobro napijem hehehehehehehe ali ima jedan problem ja se nicega nesecam ako popijem ........pa kako cu se setim da li sta bilo i kako bilo eh sad
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  10. #30
    Junior Member
    Datum registracije
    15.07.2006
    Poruke
    1

    Podrazumevano Sex na jednu noc- Da ili Ne ?



    Mislim sto da ne. Zavisi sve od osobe i trenutne situacije. Navodno se kaze da samo muskarci takve akcije vole, ali iskreno receno mislim da ima isto toliko i devojaka.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •