Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 72

Tema: Da li ste ikada udarili muškarca ?

  1. #11
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Drugi put zadovolji svoju dusu , pa kud puklo da puklo .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #12
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    hocem hocem ufffff...al da mi na pravoj osobi to uraditi...heheh...kako se kajem ...uuuuuuuu....hehehehehh
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  3. #13
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ne zali za propustenim , i trudi se da se tako sta vise nikada ne ponovi .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #14
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Isto situacija ko i kod borafa samo ja sam moju sadasnju zenu odvalio al nasamo pez publike njenih rotitelja , desila se neka tuzna i ruzna situacija sa mojim roditeljima da neduzim ja sam otiso od kuce i gde cu nego kod njenih i jednom prilikom smo se zakacili i ona meni samar misli zenska sad da je ona musko a ja zensko posto nemam gde vec kod njenih roditelja zivim istog momenta se okrenem i odvalim je i tom prilikom joj iscasim vilicu posle se lecila ima mesec dana da bi mogla jesti i pricati normalno i od tad nikad vise nije joj palo na pamet da digne mali prst a tek ruku na mene , a nisam ni ja nju vise udario , al sad imam bolju metodu cim pocne da se dernja namene ja odma zbrisem u kafanu ili kafic i nema me ceo dan cak i dva dana nedolazim kuci hahahah pa se ona tuce sama ,

  5. #15
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bas i nisam pristalica tog nacina "ubedjivanja" , ali kad do toga dodje , kocnice znaju popustiti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #16
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    jesam jednom hahahahahah to je bilo 98 joj kad se sjecam toga umirem od smijeha ebg izgubila sam kontrolu a nista se ne kajem ! i to mi je lijepa uspomena , zamisli ja udarila covjek od 1.98 profesionalni sportas zar se to moze zaboraviti hahahahahahah ! ali to nije nista udarac pravi je bio virtualan slomila sam mu srce od prve ! ebg i tu sam izgubila kontrolu !

  7. #17
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mogu i zamisliti tu situaciju . Verujem da su ti se tada noge otsekle .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #18
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    jesam, mog prvog momka. posto imam gadnu narav, nesto sam ga isprovocirala i on..ni manje ni vise, nego meni pukne samar. ja poludela. posto je to uradio u afektu (nije da ga branim, samo opisujem siutuaciju) i uplasio se da cu ga ostaviti, pocne da place i kaze meni, da ja udarim i njemu jedan. pa ako je mislio da necu, zajebao se. pukla sam ga iz sve snage. koliko sam mogla. ostao je zabezeknut od iznenadjenja. nije se vise nikada usudio da me udari.

  9. #19
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Dobro da si mi to rekla , da ne dodjem u slicnu situaciju kada dodje do okupljanja forumasa .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    hahaahha vrapche mogu ga zamislitiiiii

    auuuuuu cika Borafe pa znaci ima nas-zenskih-kojima se loseee piseee od tebe aaa

    ps ne ili se ne secam da sam u ozbiljnosti udarila musku osobu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •