Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Kako se udvarate ?

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Kako se udvarate ?

    Da li u prvi plan stupa odrasli deo vašeg biæa , ili pak pokazujete svoje deèaèko lice ? Na šta , po vašem mišljenju , žene ili devojke padaju ? Èime ste ih osvojili ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2

    Podrazumevano

    Ja mislim,da suvremeni muskarac,koji zna da nasmeje zensku,al bez ikakvog sexualnog zavodjenja,mozda kroz opustene razgovore skroman flert,toliko malo,da ona osjeti,da je dotican osvaja.I kad je najopustenija,zadovoljna i osjetite,da joj vasa blizina godi,tad je ostavite malo u dilemi,to jest,ako je muski deo populacije u pitanju-biti neodoljivo,nedopustan i sarmantan i duhovit(pustite i njoj malo do rjeci,ali zapamtite,temu uvek muski nacne i zato morate biti pametniji.a zene cemo zadovoljno treptati trepavicama i vikati da,da,razumem,oo mmm)
    Pa tad se gospodjici spusti pogled,i gricka ili obliziva spodnju usnu.Sasvim drugaciji efekat bi bio,kad bi tokom grickanja i oblizivanja usnice,gledala muskarcu u oci sa podignutom glavom.
    Zavisi jel volite zavodnice ili jos uvek sveto pravilo(Muskarac vodi macho igru-kojeg pravila se jos uvek strogo kao mazzzzica pridrzavam).
    Naivna sam jos uvjek pomalo,uh.



    Eto,nesto iz iskustva

  3. #3
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Osvojio sam je svojom iskrenoscu i neposrednoscu , a delimicno i humorom .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #4
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    uglavnom se led probija smehom,laganim humorom i pitomim flertom neobaveznim temama i podgrejavanje mašte blagom erotikom,govor tela je bitan faktor, mada se pravo udvaranje izgubilo,danas se sve radi u pokretu tako da je i muvanje pretrpelo tranziciju ali svi smo mi razlièiti
    tiha voda breg roni

  5. #5
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nista nema od foliranja . U lazi su kratke noge .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #6
    Senior Member nebo26 avatar
    Datum registracije
    28.10.2006
    Poruke
    1.163

    Podrazumevano

    siguran sam da jedna zena voli iskrenost i da u pocetku treba da imas nesto tajno u sebi da bi je privlacio mora biti sinpatisan i imati neke dobre teme gde jedan covek nece da ispadne glup ali mora biti i musko a ne previse znaci sve u svemu to morate sami da znate ja znam za sebe hahahaha
    nisam jak ko super men, nisam brz ko munja,nisam lep ko tom crus,ali zato lizem ko lesi

  7. #7
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Nista nema od foliranja . U lazi su kratke noge .

    u pravu si boraf
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  8. #8
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    neka kaže ko šta hoæe ali, svaka žena je folirant,mnogo veæi nego što mnogi ovde to misle a sad nastavite sa muvanjem
    tiha voda breg roni

  9. #9
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mnogi se pridrzavaju one devize Bore Djordjevica :


    " Ja je lepo onesvestim ,
    pa joj onda mirno smestim " .


    "Dubokoumna" misao , nema sta .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #10
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Jako zanimljiva tema a nisam stigla da je do sada upecam jer pise da je ovo muski kutak i uglavnom se pise o zavodjenju zena,jako zanimljiva misljenja hmm hmm
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •