Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu ?

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu ?

    Kao mlada osoba realnih ocekivanja od zivota i ljubavi oduvek ste se (i jos se) uzasavate pitanja tipa:" Kad' ces da se ozenis / udas ?" . Ili "Kako to da nemas devojku / decka" , upucenih od strane mnogobrojne vam rodbine ili komsiluka . Kako vi na sve to reagujete ?

    "Kako to da nemas devojku / decka" , upucenih od strane mnogobrojne vam rodbine ili komsiluka . Kako vi na sve to reagujete ?

    U ovo doba expanzije muskaraca / zena sa cetiri S ( samosvesni , samostalni , slobodoumni i snazni ) , skoro niotkuda namece vam se osecaj da za neke stvari ipak postoji odredjeni tajming . Da li je bas tako ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    tacno tako. mnogi me pitaju kada cu se udati ili sta cekas, udaj se, i ti ne postajes mladja. na mene iskreno to uopste ne utice. sa mojim bivsim sam bila 7 godina zajedno, imamo dete, al nikada nisam htela da se vencam. imam veliku paniku od braka, ne pitajte me zasto. ne znam ni sama.
    sada imam momka, stvarno ga volim svim srcem. volela bih se udati za njega, al u nekim trenucima imam paniku kako ce sve ici. neko je nekada rekao: ko se ne plasi braka, taj ga ne uzima za ozbiljno. valjda je i kod mene tako. kad se udam i vencam u crkvi, zelela bih da to stvarno bude do kraja zivota.

  3. #3
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Trebalo bi tako i biti , ali nije pravilo .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #4

    Podrazumevano

    Kad zaradjivas svoj novac i ne misliš uopste o novcu.Ja sam se udala u 21 godini,imala vec 3 godine radnog staza i svoj novcanik,tako lakse upoznas partnerov karakter.Ubrzo sam shvatila,da nije pravi za mene.Bilo je,kao da sam se udala za cjelu porodicu,a ne u porodicu kao èlan,cije se misljenje postuje.Svako je ulazio u nasu sobu,cak kad sam se jedne prilike oblacila,svekar uleti bez kucanja,kao-mi smo svoji .
    Ako se udas za dugogodisnjeg prijatelja-BRACNI USPEH GARANTOVAN

  5. #5
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mazzzza
    Bilo je,kao da sam se udala za cjelu porodicu,a ne u porodicu kao èlan,cije se misljenje postuje.Svako je ulazio u nasu sobu,cak kad sam se jedne prilike oblacila,svekar uleti bez kucanja,kao-mi smo svoji .
    Ja sam sokirana!!! Postovanje s njihove strane 0. Nisi valjda jos uvek s njim?
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  6. #6
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Imala si nesrecu da udjes u neku izopacenu porodicu , i nemoj zaliti za svim tim .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #7

    Podrazumevano

    Ha,ha,ha,jao prebolila instant ,ja poštujem privatnost,to mi je vrlina.
    U odrastanju sam imala sve,svoju sobu,svoj mir,èak sam sama svojim parama platila ispit,kupila YUGU 55 Koral u 18 god.,2 mjeseca prije no što èu položiti.EH,moj YUGO,gdje si mi sad ,više patim za tim autom,nego kakvim tipom .
    A onaj se oženio,dosta starija od njega,svaki dan èujem,da sam prijatnija od nje,al ja ponovo uživam...moja briga-hmm-AVTA....
    Onaj ko bude moj,samo mora voljeti nogomet,putovanja,mene i moje mane,biti radnik i drugar,koji uživa u sitnicama svakodnevnice.Ako se više od mene nasmije STRIPIYU,lik u crtièu,kojeg obožavam....eh,svaka mu èast .
    Ja nemogu pasti u bilo kakvu depresiju,jer samo tražim neke sitnice,da se smijem.A to mi je ta mana,previše sam se trudila ja,a zauzvrat ništa,jer je samnom toliko ljepo,da su postali dosadni,dosadni,dosadni...bez inovativnosti,osim èeškanja po ja..ima,piva u ruci...Èak sam u visokoj trudnoèi ja davala masaže,mazo,pile,maco,picic...hmmm
    Nogu nikad nisam dobila,u tri duge veze.
    Evo i ja uz vas èitam samo uptstva,koje bi mogle osobu karakterno skrasiti.Sloga i drugarstvo je moèno oružje.

  8. #8
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    mazooooooooooooooo, svaka cast.. !
    woow woow wooow

    he he da sam musko ja bih te zenila.. :P i samo bi smo se smejale ko lude.. hehhehe

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #9

    Podrazumevano

    -shvorc princ sa velikim -srcem ili
    macho,koji hoce cicu-macu-robinju

    ili intelektualca ,koji èe mi biti uèitelj,a ja m-uèenica
    kontam josh,za jednom ovako
    ne spavaj mala moja muzika dok svira....

  10. #10
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    E kad bi vam rekla da me moji tata i mama jos uvek pitaju kad cu se udati iako zivim sa verenikom mojim 14 godina a koji je ujedno otac nase 2 dece i sve funkcionise u Swedskoj kao da smo vencani ali eto taj ebeni komad papira je mojima vazan. Sta bi bilo da me tuce i maltretira a da sam vencana i da imam to crno na belo ............NIJE SE TAJ RODIO KOJI JE NARODU UGODIO

    Nekad sam mastala o vencanju u belom u opstini, pa u crkvi i tako to redom ali posto mi se snovi ne ispunise i rat je poceo 7 dana pred nasu svadbu tako da me vise to ne privlaci i ne razmisljam vise o tome a i lakse ce biti u slucaju da hocu da se odvojim od njega heheheheeh ne moram da placam takse i cekam najmanje 6 meseci na razvod ........ (joj bas sam bezobrazna ajabaja bruneta )

    Kad je pravo vreme za vencavanje ehhhhhhhhhh mozda jednom i saznam ako ikad mi dode taj osecaj za sad mi je lepo ovako osecam se slobodnom ....................
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •