Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 79

Tema: Sta sacinjava jednu kvalitetnu vezu ?

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Sta sacinjava jednu kvalitetnu vezu ?

    Sta sacinjava i na cemu se zasniva jedna kvalitetna veza ? Ja bih odmah rekao na poverenju , ljubavi i komunikaciji izmedju partnera , i ......... Ali , kada bi se morali odluciti samo za jednu soluciju , sta bi to po vama bilo najbitnije : poverenje , razumevanje , ljubav , komunikacija , sex ili nesto sasvim drugo ? Da cujem vase misljenje , sta je u stvari osnovni temelj jedne kvalitetne veze ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ja mislim da se ne moze covek odluciti samo za jedno. sve je to neki splet razumevanja, poverenja, prilagodjavanja, kompromisa i naravno puno ljubavi. ne moze samo jedna stvar da cini kvalitetnu vezu. mnogo faktora cine jednu dobru vezu - dobrom.

  3. #3
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Tacno tako , ali ja ljubav stavljam na prvo mesto . Sve ostalo dolazi samo po sebi , pod uslovom da je ljubav dovoljno iskrena i jaka .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #4
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ako moram da izaberem samo jednu soluciju onda je to LJUBAV ako ima ljubavi onda postepeno dolazi poverenje,razumevanje,postovanje i sve ostalo ...............iz licnog iskustva govorim
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  5. #5
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Izgleda da smo nas dvoje na istoj talasnoj duzini .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #6
    Senior Member bubica_3 avatar
    Datum registracije
    03.11.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.498

    Podrazumevano

    Ne znam za mene kvalitet jedne veze predstavlja poverenje,razumevanje,puno ljubavi,komunikacija,dobar sex...tako da se ne bih mogla odluciti samo za jedno...
    Inace da se pohvalaim sve to trenutno imam....jedna veoma kvalitetna veza
    Bice nam dobro svremena na vreme
    al samo nemoj da se zaljubis u mene
    ne mesaj ljubav ljubav nema nista s tim
    ja samo zelim dobro da se zabavim

  7. #7
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bez osoba odredjenih kvaliteta , nema ni kvalitetne veze .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #8
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    Na ovo pitabnje odgovor bi trebao da bude jednostavan, kvalitetnu vezu èine kvalitetne osobe u njoj,ali(uvek neko ali) da bi se došlo do toga, da te osobe poseduju kvalitet ,treba uz uzajamnu pomoæ da je izgraðuju,kao kada se gradi kuæa, potrebno je da se postave dobri temelji.Da bi se to uradilo potrebno je uzajamno poverenje i iskrenost na samom poèetku veze,a ima tu još mnogo, mnogo faktora, gde je najpresudniji faktor sreæa, ako nema sreæe u vezi zaboravi sve, džabe si kreèio.
    tiha voda breg roni

  9. #9
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Pravio sam bezbroj puta "kucu iz temelja" , ali je uvek nesto ispalo pogresno . Taman sam stvorio stabilan brak i zasnovao porodicu , naidje taj *ebeni rat , i sve ode u propast .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #10
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    ako si je toliko puta pravio, onda napravi još jednom, pa još i još nemoj da se predaješ, koliko god puta da se sruši ti je napravi ponovo,namerno iz inata digni je da bude veæe i bolja od predhodne bori se èovek se bori dok je živ a živ si dok se boriš i stvaraš
    tiha voda breg roni

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •