Strana 1 od 19 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 186

Tema: Razlika u godinama - problem ili izazov?

  1. #1
    Guest

    Podrazumevano Razlika u godinama...

    Da li vam je nekad opalila samar ta glupa razlika u godinama i sta je po vama normala sto se razlike tice izmedju dvoje?

  2. #2
    Junior Member tanjicns avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    naravno da mi je pala 100000 puta misljenje to sto je starija neka osoba dosta od mene!!!al ako je nama lepo i ako se volimo onda mi razlika u godinama ne smeta

  3. #3
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    za mene godine nisu bitne ako se sa tom osobom lepo slazem

  4. #4
    Guest

    Podrazumevano

    Pa iskreno receno ni ja nisam obracala mnogo paznju na godine...mislim da je uzasno da budete sa nekim ko vam recimo po godinama odgovara ali da ne moze izmedju vas da se desi nikada ono sto biste doziveli s anekim ko je stariji cak i 7-8 godina

  5. #5
    Junior Member ^CrNaG°LuB|cA^ avatar
    Datum registracije
    18.09.2004
    Lokacija
    BEC
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    JA obracam paznju na godine zato sto nebi mogla sa nekim koji je vise nego 5 godina starij nego ja, osetila bi se pored njega kao malo dete nekakvo zato sto sigurno ima vise iskustva i to a i ako nema nekakvo nebi se osetila dobro
    Svaka Osoba se rodi kao UNIKAT, ali skoro svaka umre kao kopija.

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    meni je uzas kad cujem priche kako je on bio 21 a ona recimo 12.. i to sam do sada cuo mnogo puta...

    neznam... imao sam devojke starije i po 8 godina od sebe.. ali nikad mladje od 2ipo... i to samo jednu do sada...

    nesmeta mi kada je devojka starija... ali eto vishe od nekih 7 godina nebi trebalo da bude.. zasto 7? neznam, eto neko moje pravilo... a i eto.. nebi trebala da bude mnogo mladja od mene, nezelim da budem pedofilac...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  7. #7

    Podrazumevano

    Ne volim nikako kad je devojka starija od mene, neznam zasto al nebi mogo da budem sa jednom koja je starija od mene i gotovo. Od 16 pa do 21 sve moze al preko 21 nema sanse... ovo mozda vruci cudno za vas al ebiga eto tako je

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Slovenija
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    mene osobno boli k**** za ljeta...ako zna sta je bitno u zivotu i kako stvari idu nema veze koliko godina ima...

  9. #9
    Guest

    Podrazumevano

    pa nebih voleo da imam bas neku klinku pored sebe mozda sam jednu ili dve godine mladju od mene i to je to a stariju isto oko 2 ili 3 god mada je to glupo ali ajde ako se sexsa dobro moze hehehe

  10. #10
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SNIKERS
    pa nebih voleo da imam bas neku klinku pored sebe mozda sam jednu ili dve godine mladju od mene i to je to a stariju isto oko 2 ili 3 god mada je to glupo ali ajde ako se sexsa dobro moze hehehe
    ruke gore za SNIKERS...


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •