Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: SeĆanja Na AnĐeosku Ljubav

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano SeĆanja Na AnĐeosku Ljubav

    Andrijana Budimir, devojka Tošeta Proeskog, otvoreno govori o njihovoj ljubavi i zajedničkom životu koji su planirali za budućnost

    Istinitost tvrdnje da vreme ne leči sve rane, ponajmanje one ljubavne, svakom rečju, ponašanjem i gestom potvrđuje i Andrijana Budimir, devojka Tošeta Proeskog, tragično nastradale muzičke legende. Njihova nežna romansa surovo je prekinuta prošle nedelje, ali sećanja na voljenog čoveka, osećanja koja su ih spajala, nežnosti i zajednička iskustva i dalje ispunjavaju njene misli. I sve što je između njih bilo lepše je i jače od zlonamernih i zavidnih komentara ljudi koji nisu pripadali njihovom sazvežđu. Kako glasine o mladom paru, a posebno o njoj lično, nisu prestajale da kruže, naprotiv, mlada sportistkinja je prvi put novinarima hrvatskog magazina Ekstra poverila brižljivo čuvanu tajnu o idili, snovima i planovima koji će zauvek ostati neispunjeni.

    Naime, u javnosti se digla velika prašina oko toga koliko i da li je u poslednje vreme srpska rukometašica bila prisutna u životu makedonskog pevača. Prema onome što je izjavila hrvatskim novinarima, veza ovo dvoje mladih bila je obnovljena nakon kraćeg prekida. Popularni pevač je insistirao da se ti delovi iz njegovog privatnog života, njegova intima i izabranica, što je moguće bolje kriju od očiju javnosti, jer je smatrao da razotkrivanje može naškoditi njegovoj karijeri. Mada, Andrijana tvrdi da je na tome više insistirala menadžerka Ljiljana Petrović nego što je to bila odluka samog pevača. To što je morao da krije svoju ljubav pravdao je moleći je da sačeka do Nove godine da prođu svi ti koncerti ... i obećao da će tada sve da postave na svoje mesto.

    Kako Andrijana tvrdi, ona je bila ljubav Tošetovog života. U aprilu ove godine Andrijana Budimir je zbog Proeskog prekinula ugovor sa španskim rukometnim klubom za koji je igrala i preselila se u Skoplje, gde su zajedno živeli u njegovoj kući.

    Dan pre polaska na put Toše se, kako Andrijana priča, jedva odvojio od nje, kaže, nije mu se išlo. Bio je umoran i govorio je da bi radije ostao sa njom. Međutim, na insistiranje njegove menadžerke Ljilje Petrović, koja je inače vodila računa o njegovoj karijeri, ipak je otišao. Njima nije bilo od velike važnosti da li će za njihovu ljubav ostali da znaju, oni su jedno drugom predstavljali ceo život i bilo im je dovoljno da njih dvoje znaju šta jedno drugom znače.

    Toše i Andrijana bili su u vezi od 2001. do 2004, a obnovili su je ove godine na njegov rođendan, 25. januara. Dve godine koje su proveli razdvojeni, Andrijani se čini kao da nisu ni postojale.

    Andrijana takođe priča o tome kako je Toše bio veliki vernik i kako je sa njom posetio Izrael, a imao je nameru i da ode s majkom na to sveto mesto. Kaže kako joj je stalno pevao i kako su svi u njegovoj porodici jako voleli pesmu. Njoj je čak dosadio koliko je u svakoj prilici slobodno vreme ispunjavao pevanjem hitova Olivera Dragojevića i Džibonija. Dok su se vozili kolima, kasetofon uopšte nije bio uključen, sve vreme je Toše pevao. Bio je veoma romantičan. Kada je bio kod nje u Valensiji, radovao se što može hodati ulicom a da ga niko ne prepoznaje i da javno razmenjuje nežnosti sa svojom devojkom.

    Toše je Adrijani poklonio zlatnog retrivera da joj zameni bebu, dok ne dođe vreme da postanu roditelji. Tražio je da se strpi još samo malo.

    POSLEDNJE SMS PORUKE TOŠETA PROESKOG

    "Anđele moj, volim te. Anđele, nedostaješ mi, princezo moja."
    " Živim za tebe, jedina moja, volim te više od svega."
    "Ti si moja potpora i ljubav, koja mi pomaže da prebrodim i srušim svaku prepreku, a neke čak i da ne primetim."
    "Princezo moja, vozi polako, ako me voliš. Ako nagaziš više od 140, znači da me ne voliš. Volim te, anđele."
    "Pazi kako voziš, posebno tamo kod one okuke. Živim za tebe, ljubavi jedina, volim te više od svega."
    "Princezo moja jedina, lepo mi pajki pa ću da te čuvam u snu. Sve ima smisla otkad si ponovo u mom životu. Volim te, lepo mi pajki."

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    17.10.2007
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Mislim da bi pre nego sto uzmemo nesto zdravo za gotovo,trebalo prvo da razmislimo koliko u tome uopste ima istine.Tragicno je sto je jedan mladi covek izgubio zivot tudjom nepaznjom i nije dobio ni najmanju sansu da se za isti bori,ali je u celoj prici jos tragicnije sto neki sebicni i neostvareni ljudi,glumeci patetiku,pokusavaju na tome da zarade.Tu pre svega mislim na one nazovi novinare.Ne znam koliko citate novine,ali jedan beogradski dnevni list je objavio potpuno isti clanak,cak je novinarka naglasila da je samo ona dobila ekskluzivni intervju sa Andrijanom Budimir kao i da je doticna Gospodjica jedva govorila jer je bila pod dejstvom jakih sedativa(a majka je ,inace,demantovala da je A.B. davala bilo kakve intervjue).Zvuci li vam poznato? Ja vas pitam ko je ovde lud?Nisam primetila da vodeci dnevni listovi u zemlji pisu takve nebuloze-ne zato sto su bez emocija,vec zato sto tu rade razumni i obrazovani ljudi,pre svega profesionalci.Ako je neko za zivota zeleo da svoju privatnost zadrzi za sebe,zar ne bi trebalo to da postujemo i posle njegove smrti? Ne verujem da Andrijana uziva u tome da se drugi nasladjuju njenom patnjom i koriste je za razna prepucavanja.Devojci to ne treba. Da je zelela,verovatno bi se mnogo ranije na sva usta hvalila da je u vezi sa Toseom i pokusala da tu vezu unovci.A ona je ipak pokazala ko je i koliko vredi igrajuci za reprezentaciju Srbije i nizajuci uspehe.Slozicete se da nije neka kompleksacica i sponzorusa kojoj je potreban poznati decko da bi skrenula paznju na sebe. Pa do skoro ni ti nazovi novinari koji danas navodno saosecaju i pate sa njom nisu ni znali da su Tose i ona u vezi,a nije ih ni bilo briga jer takva vest ne prodaje novine vec zvuci samo kao jedna u nizu.Veza je za dvoje i ako je jaka,ljubomorno se cuva od dugih. I nikoga se ne tice koliko se neko voli.I niko ne moze da zna kako je u svetu dvoje zaljubljenih jer je on samo njihov.A oni koji se mesaju,tu idilu samo kvare.
    Ne mozemo menadzerku kriviti za Toseovu smrt-pa nije ona bila za volanom!Takodje,nije ona rasturala Toseovu vezu-on i Andrijana su bili zajedno i pored nje i cisto sumljam da im je menadzerka drzala svecu.A i dovoljno je reci MENADZERKA pa da shvatimo da se to odnosi na poslovnu sferu,a ne na privatni,a pogotovo ljubavni zivot.Mislim da su Andrijana i Tose to odlicno znali i uspeli da odvoje ono sto je za javnost-posao i ono sto nije za javnost-privatni zivot,a to mogu samo zaista veliki profesionalci. Ne znam da li mi se cini,ali u svim clancima ovih nazovi novinara i Andrijana i menadzerka ispadaju lose osobe i vestice-Andrijana zato sto prica o onome o cemu je Tose zeleo da cuti,a menadzerka jer je navodno djavoli izaslanik koji je svom pulenu isisao zivot.A istina je nesto sasvim drugo.
    Istina je da ni Toseovog vozaca ne mozemo da krivimo za njegovu smrt iako je kriv.Stavite se samo u njegovu kozu-satima je putovao iz Skoplja,nije spavao,na trenutak ga je uhvatio san dok je vozio,a kad je otvorio oci i video sta se desava pokusao je da skrene ali...Ne samo da je ubio prijatelja vec je ubio i sebe.Zamislite samo sa kakvim teretom ce taj covek ziveti i koliko ce ga biti tesko nositi.Uvek moramo da imamo u vidu da je tako nesto moglo (a i moze) da se dogodi bilo kome od nas.Nazalost...
    Zato mislim da bi mrtve trebalo pustiti da pocivaju u miru i secati ih se u najboljem svetlu,a ne posle njihove smrti isterivati pravdu blateci ih,jer smo ih, ipak ,voleli...I one koje pate za njima i koji su bili vazan deo njihovog zivota treba da postujemo i pustimo da sami nadju nacina da izdrze svoju bol,da ne koristimo njihovu nesrecu za postizanje profita i kratkorocnih ciljeva.Jer u kozi tih ljudi smo mogli biti mi...I da ignorisemo sveznalice sa bujnom mastom koje kad nesto ne znaju izmisle i od delova koje su culi naprave celinu koja nema smisla,ne razmisljajuci koliko nekoga na taj nacin mogu da povrede...

    Moja je osveta-rece Gospod-ja cu vratiti!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •