[URL=http://www.slicice.com][/URL

Prvi čovek Bugarske Georgi Prvanov odlučio je da za potrebe predizborne kampanje angažuje srpsku pevačicu Indiru Radić, pa je tako naša folk zvezda u nedelju i ponedeljak održala koncerte u gradovima Vidin i Vrace. Da njegov izbor nije bio slučajan svedoči podatak da je Indira okupila više od 20.000 ljudi na centralnim gradskim trgovima, koji su horski pevali njene hitove. Izborom ove pevačice, Prvanov je sasvim sigurno svojoj Bugarskoj socijalističkoj partiji obezbedio dodatne poene na parlamentarnim izborima koji se održavaju u nedelju. Posle odličnog nastupa, Indira je provela skoro sat u druženju sa svojim bugarskih fanovima, koji su je okupirali zbog autograma i zajedničkog fotografisanja. Njenom nastupu je prisustvovao i tamošnji ministar unutrašnjih poslova Mihail Mikov, kao i njegov zamenik Plamen Ferdov, koji su se pokazali kao sjajni domaćini. “Koncerti su bili fantastični, publika takođe, a odličan utisak na mene je ostavio i ministar Mikov, koji je sve vreme bio uz mene. Žao mi je jedino što zbog brojnih obaveza, predsednik Prvanov nije mogao da prisustvuje mojim koncertima, ali biće još prilike”, rekla je Indira u izjavi za 'Alo!'“.